„Hansgrohe“ inovatyvios technologijos

Funkcijos ir produktai, pasižymintys tikra pridėtine verte ir kokybe

Norėtumėte, kad Jūsų dušas arba maišytuvas būtų mažas taupumo ir komforto stebuklas? Norėtumėte turėti itin didelį stacionarų dušą, o gal plaukus mielai trenkatės praustuve? Planuojate naują vonios kambarį, o senąjį norėtumėte paversti komforto zona? O maišytuvą pageidautumėte išvalyti vienu rankos mostu? Mes Jums padėsime: Jūsų gyvenimą paversime gražesniu ir patogesniu.

„Select“ mygtuko piktograma (Select button pictogram)

Švelnūs lašai ar energingas masažas? Srovės rūšį pakeiskite mygtuko spustelėjimu ir duše patirkite dar daugiau džiaugsmo.

„CoolStart“ piktograma (CoolStart pictogram)

Praustuvų maišytuvai su šia aplinką tausojančia „Hansgrohe“ technologija padeda taupyti išteklius.

„Hansgrohe“ „EcoSmart“ logotipas

„Hansgrohe“ maišytuvai ir dušai, kuriuose įrengta „EcoSmart“ technologija, sunaudoja iki 60 procentų mažiau vandens nei įprasti produktai, bet nesumenkina komforto. Tokiu būdu Jūs sumažinsite savo vandens ir energijos sąnaudas ir tausosite vertingus išteklius.

„Hansgrohe“ „AirPower“ logotipas (Hansgrohe AirPower logo)

Šioje „Hansgrohe“ dušo technologijoje vanduo maišomas su oru ir Jūsų odą pasiekia malonūs „AirPower“ purslai. Vandens, sumaišyto su oru, lašai yra švelnesni, lengvesni ir minkštesni. O vanduo tokiu būdu naudojamas ekonomiškiau.

„Hansgrohe“ „ComfortZone“ logotipas (hg_usp-comfort-zone_225x172.jpg)

Patogūs matmenys, ištobulinta technika, intuityvus valdymas. Išskirtinis dizainas, aukšti saugumo standartai ir didelis patogumas: šiuo prekių ženklu pažymėti „Hansgrohe“ dušai, maišytuvai ir termostatai išplės Jūsų komforto zoną.

„Hansgrohe“ „XXLPerformance“ logotipas

Bent kartą būtina patirti malonumą maudantis po didžiaformačiu dušu su itin maloniai atpalaiduojančia srove. „Hansgrohe“ rankiniai ir stacionarūs, nuo 100 iki 600 mm skersmens dušai panardins Jus į tikrą vandens svają ir užtikrins puikų „XXLPerformance“ potyrį Jūsų vonios kambaryje.

 

„Hansgrohe“ „QuickClean“ logotipas (Hansgrohe QuickClean logo)

Kam gi patinka valyti? Mūsų išradimas „QuickClean“ nešvarumus ir kalkių nuosėdas nuo dušų ir maišytuvų padeda pašalinti lengvu brūkštelėjimu. Puikų rezultatą užtikrina lankstūs silikoniniai purkštukai. Saugokitės klastočių: tik šis „QuickClean“ logotipas užtikrina aukštą „Hansgrohe“ kokybę!

Logotipas „iBox universal“

Vonios kambaryje reikia judėjimo laisvės ir erdvės kūrybai? Tada Jums geriausia - „Hansgrohe“ „iBox universal“. Vietą taupantis universalus įtaisas - svarbus pasiekimas santechnikos istorijoje.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem