Taupyti vandenį - tai taupyti energiją. Su „EcoSmart“ šį rezultatą pasieksite automatiškai. (EcoSmart automatically saves water and energy.)

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Protinga taupyti vandenį, tausoti aplinką

„EcoSmart“ - ateities pranašas

Aplinkos apsauga prasideda nuo dušo, o ekologiška gyvensena - nuo rankų prausimo. Įmonė „Hansgrohe“, atlikdama vandens sargo vaidmenį, šio brangaus ištekliaus taupymo klausimu užima lyderio poziciją. „Hansgrohe“ maišytuvai ir dušai, kuriuose įrengta „EcoSmart“ technologija, sunaudoja iki 60 procentų mažiau vandens nei įprasti produktai, tačiau nesumenkina komforto. Sunaudojant mažiau vandens, suvartojama ir mažiau energijos. Tai reiškia mažesnę CO2 emisiją ir žemesnes sąnaudas. Išbandykite mūsų vandens ir energijos taupymo skaičiuoklę. 

„EcoSmart“ dušas - faktai ir veikimo principas

Jūsų kasdienės vandens, sunaudojamo duše, sąnaudos sumažės iki 60 procentų: tai užtikrina ištobulintas debito ribotuvas, specialūs srovės purkštukai ir oro įmaišymo funkcija. Per „Hansgrohe“ „Raindance EcoSmart“ rankinius ir stacionarius dušus išteka vos 9,5 litro vandens per minutę, o per „Crometta 85 Green“ rankines ir stacionarias dušo galvas - vos 6 litrai vandens per minutę. Nesvarbu, koks vandens slėgis Jūsų vamzdyne. Specialus "EcoSmart" žiedas (tarpinė) lanksčiai reaguoja į vandens slėgį, reguliuodamas vandens kiekį. Jei slėgis aukštas, žiedo skersmuo sumažėja. Jei žemas, skersmuo padidėja.

„EcoSmart“ maišytuvai - faktai ir veikimo principas

Per įprastus praustuvų maišytuvus prabėga iki 13 litrų vandens per minutę. Visuose praustuviniuose "Hansgrohe" maišytuvuose „EcoSmart“ funkcija sumažina vandens sąnaudas kone 60 procentų*, t.y. beveik iki 5 litrų per minutę. Kaip? Įmaišant oro ir veikiant specialiam debito ribotuvui. Maišytuvo gale įrengtas „EcoSmart“ oro pūstuvas, kuris vandenį sumaišo su neribotu ištekliumi - oru. Rezultatas - maloni, srauni vandens srovė. Tikslus „elastomeras“ automatiškai reaguoja į skirtingą vandens slėgį ir keičia savo formą. Jis riboja debitą ir tokiu būdu nuolat taupo geriamąjį vandenį.
* be „EcoSmart“: 13 litrų per minutę, esant 0,3 Mpa (3 bar)

Kitos greitai atsiperkančios vandens taupymo technologijos

Kas ieško tikro vandens taupymo stebuklo, tas montuoja bekontakčius maišytuvus su infraraudonųjų spindulių technologija. Per šiuos maišytuvus vanduo teka tik tada, kai Jums jo išties reikia. Išmanūs jutikliai reguliuoja sąnaudas, užtikrindami labai trumpą papildomo veikimo trukmę ir vandens debitą apribodami maždaug iki 5 litrų per minutę.
Čia rasite daugiau stebėtinai paprastų patarimų, kaip taupyti vandenį.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem