AirPower by Hansgrohe.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AirPower“: daugiau malonumo, daugiau efektyvumo

Visiškai kitokie malonūs potyriai duše

Susižavėsite ilgam: „Hansgrohe“ technologijų oro ir vandens žaismas Jūsų maudynes duše pavers dar malonesnėmis ir sumažins vandens sąnaudas. Aišku, jei apsupti šių nuostabių potyrių apskritai dar norėsite išeiti iš dušo. Kadangi oro, priešingai nei brangaus vandens, taupyti nereikia, „Hansgrohe“ specialistai įmonės laboratorijoje sukūrė kai ką nuostabaus: „AirPower“. Tai reiškia: patirti malonumą ir taupyti išteklius.

„Airpower“ - daugiau malonumo su mažiau vandens

Principas paprastas: per „AirPower“ dušo galvos paviršių įsiurbiamas oras. Jis tikrąją žodžio prasme sumaišomas su įtekančiu vandeniu. Vienam litrui vandens tenka maždaug trys litrai oro. Tokiu būdu vandenį vartojate efektyviai. 

„AirPower“ - išskirtinis malonumas duše

Tokiu būdu vandenį sumaišius su oru, lašai yra švelnesni, lengvesni ir minkštesni. Rezultatą Jūsų oda pajus iškart: „AirPower“ dušo lietaus purslai padengs Jūsų kūną ir suteiks dievišką savijautą. Be to, turėdami modelį su kelių rūšių srovėmis, galėsite pasimėgauti masažu: galinga srovė pasižymi itin atpalaiduojančiu poveikiu. Patirdami didesnį malonumą duše, sumažinsite vandens sąnaudas.

Išteklių tausojimas su „Hansgrohe“

Mūsų nuostata: kiekvienas lašas svarbus, todėl mes Jums padedame taupyti vandenį, energiją ir sąnaudas. Kuriame inovatyvius produktus ir ateities technologijas.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem