„iBox universal“ ir produktai

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„iBox universal“ – įvairiapusis „Hansgrohe“ potinkinis sprendimas

Paslėptas „hansgrohe“ montavimas suteikia aiškumo ir lankstumo

Vonios kambarys laimi, kai maišytuvo technika lieka paslėpta sienoje: sienoje paslėpti vamzdžiai ir jungtys suteikia vonios kambariui ne tik geresnį vaizdą, bet ir daugiau judėjimo laisvės. Šitaip potinkinis montavimas su „hansgrohe“ „iBox“ prisideda prie didesnio malonumo maudantis duše, vizualaus aiškumo ir didesnės judėjimo laisvės duše ir vonioje.

Be to, „iBox universal“ palengvina remontą: Sienoje įmontuotas bazinis korpusas tinka visoms „hansgrohe“ ir „AXOR“ standartinėms maišytuvų linijoms, taigi, pakeisti valdymo elementus naujais bus itin paprasta: „iBox universal“ yra tiesiog „vienas visiems“.

Todėl privatus rangovas ir remontininkas džiaugsis projektavimo laisve: jau šiandien įmontuotas „iBox universal“ bazinis korpusas vėliau galės būti suderintas su neskubant išrinkto maišytuvo dizainu arba su stacionaria kelių rūšių sroves turinčia dušo galvute. Turima įranga su „iBox universal“ galės būti pritaikyta ir prie pasikeitusių poreikių. Lanksti potinkinė technika neleis, kad vėliau sieną vėl reikėtų tvarkyti.

„Hansgrohe“ svetainėje santechnikos profesionalams sužinosite apie „iBox universal“ daugiau.

Prekybos atstovų paieška

Raskite artimiausią prekybos atstovą.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem