Patarimai - savo vonios kambaryje siekiantiems didesnio malonumo

Tūkstantis patarimų ir papildomos informacijos

Juk tiek daug dalykų norėtume paklausti savo vonios kambario: ir kaip gi tau pavyksta, su tiek mažai vandens suteikti tiek daug malonumo? Koks valymo būdas tau patinka labiausiai, brangioji vonia? Kokią keramiką įsimylėtum, manasis maišytuve? O dar visi dalykiniai terminai... Dabar klausiame mes. Laimė, „Hansgrohe“ žino atsakymus į beveik visus klausimus.

„Hansgrohe“ maišytuvuose įmontuotas silikoninis antgalis, todėl kalkes paprasta pašalinti tiesiog jį patrynus.

Jeigu „Hansgrohe“ vonios kambario produktais norite džiaugtis ilgai: laikykitės mūsų priežiūros patarimų ir Jūsų mėgstama santechnika vonios kambaryje dar ilgai švytės.

Praustuvas su „Metris Classic Highriser“ maišytuvu

Koks maišytuvas dera prie kokio praustuvo? Arba atvirkščiai...

„Hansgrohe“ patarimai, kaip taupyti vandenį: Brangių vandens išteklių tausojimas įgyja vis didesnę reikšmę - svarbu kiekvienas lašas

galvokite apie aplinką ir mėgaukitės dizainu, nesivaržydami džiaukitės komfortu ir negalvokite apie vandens taupymą: čia pateikiami praktiški kasdieniai patarimai, kuriais galite pasinaudoti.

„Hansgrohe“ produktai gyvenimą palengvina daugelyje sričių. Įrodymas - kokybės ženklai, suteikti ir už asmeninį komfortą, ir už aplinkos apsaugą.

„Hansgrohe Raindance“ rankiniai dušai

Norite patarimo, kaip naudoti tam tikrą „Hansgrohe“ produktą? Nepavyksta sumontuoti maišytuvo? Greitoji pagalba atvyksta:

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem