Koks maišytuvas tinka prie kokio praustuvo?

Techniškai ir vizualiai tinkamas derinys

Susižavėjote maišytuvu, bet nežinote, ar jis derės prie Jūsų praustuvo? Norėtumėte sužinoti, prie kokių praustuvų dera prekių ženklų „hansgrohe“ ir „AXOR“ maišytuvai?
Maišytuvo ir praustuvo derinys: mes Jums padėsime ieškant tinkamo derinio. Pateiksime su prekių ženklo „hansgrohe“ produktais stilistiškai derančius ir mūsų bandymų centre techniškai išbandytus pasiūlymus bei prekių ženklo „AXOR“ produktams skiriamas dizaino rekomendacijas.

Vyras prie praustuvo aptaškomas vandeniu.
  1. Tiškimo bandymas: „Hansgrohe“ bandymų centre santechnikos specialistai patikrino ir įvertino daugybę maišytuvų ir praustuvų derinių. Rezultatus Jums pateikiame nemokamai.
  2. Stilingas derinys: kaip išvengti klaidingo ėjimo? 
„AXOR Massaud“ praustuvas

„AXOR“ prekių ženklo dizaino specialistai Jums išrinko tikrus svajonių derinius ir pateikia dizaino rekomendacijas.

Maišytuvo ir praustuvo derinys: radote gražią porą?

Jeigu apsisprendėte, savo svajonių derinio pavadinimus atsineškite pas prekybos atstovą. Tik jis gali įvertinti, ar matmenys ir patalpos techninės sąlygos tinka. Pagaliau juk net gražiausias derinys nieko vertas, jeigu netinka vietos sąlygos, vamzdžių jungtys ar vandens slėgis. Visi šie duomenys turi sutapti, kad montavimas vyktų sklandžiai.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem