Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AXOR“ maišytuvo ir praustuvo dermė

Projektuokite stilingai: mes Jums rekomenduojame praustuvus, derančius prie mūsų išskirtinio dizaino maišytuvų, ir atvirkščiai

Jus domina kuris nors mūsų maišytuvas ir norėtumėte sužinoti, prie kokio praustuvo jis tinka? Arba atvirkščiai: praustuvą jau išsirinkote ir ieškote derančio „AXOR“ maišytuvo? Mes Jums suteiksime įkvėpimą ir pagalbą. 

Tegul vonios kambario harmonija būna ne atsitiktinumas.

„AXOR“ vonios kambario kolekcijos gimsta bendradarbiaujant su garsų vardą pelniusiais dizaineriais. „AXOR“ maišytuvai - tai tik dalis į ateitį orientuotos vonios kambario koncepcijos, kurioje visų atskirų produktų dizainas tiksliai dera tarpusavyje. Mūsų dizaino ekspertai atliko estetinę atranką, kad Jūsų maišytuvas ir praustuvas stilingai derėtų. Maišytuvo ir praustuvo derinimo programoje mes Jums pasiūlysime derančius, garsių praustuvų gamintojų šiuo metu siūlomus produktus.

Vonios kambario svajonių deriniai: tarpusavyje derantis dizainas

Kas ieško, tas randa: mūsų stiliaus derinimo programoje atrasite daugybę „AXOR“ maišytuvų nuotraukų. Patogiai pateiktoje peržiūroje iš pirmo žvilgsnio pastebėsite, kuris praustuvas dera pagal dizainą. Atrinkdami praustuvus, didžiausią dėmesį skyrėme stiliui, kainai ir dizaino polėkiui. 

Visas vonios kambario projektavimas pagal individualius pageidavimus

Ar radote tinkantį estetinį derinį? Tada pasikonsultuokite su savo prekybos atstovu. Jis pasirūpins, kad Jūsų svajonių derinys būtų sumontuotas profesionaliai, ir atsakys į kitus su vonios kambario planavimu susijusius klausimus.

 

AXOR Starck Organic ComfortZone test

Nuostabus AXOR Starck Organic maišytuvas kiekvienam praustuvui. Mūsų Vonios kambario ekspertai rekomenduoja šiuos derinius, išbandytus ir testuotus pagal jų komfortą ir patogumą.

AXOR Citterio E ComfortZone Test

AXOR Starck V ComfortZone Test

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem