Įkvėpimas - kad vonios kambarys atrodytų puikiai

Vonios kambario idėjos, iš kurių išlošia kiekvieni namai

Ieškote karštos idėjos savo svajonių vonios kambariui (naujai statomam ar remontuojamam)? Mėgstate tendencijas ir vonios projekto idėjų semtis norėtumėte iš apdovanotų vonios kambarių? Tada šie puslapiai - kaip tik Jums.

Sekite įspūdingas pripažintų, „Hansgrohe“ kuriančių dizainerių idėjas ir koncepcijas. Apkeliaukite su mumis aplink pasaulį į gražiausius statinius su „Hansgrohe“ maišytuvais, dušais ir dušų sistemomis. Sužinokite, kur su mūsų produktais galite susipažinti „gyvai“, nekeliaudami. Juk kiekvienas projektas gimė iš idėjos. Leiskitės pagaunami įkvėpimo!

Dizainas - tai sėkmingas „Hansgrohe“ plėtros variklis.

Mes išrandame vonios kambarį vis iš naujo. „Hansgrohe“, pasitelkusi pasaulinį pripažinimą pelniusius dizainerius ir rengdama jų kūrybos dirbtuves, priskiriama prie santechnikos dizaino lyderių.

Produktai puošia tarptautinius statybos projektus.

„Hansgrohe“ puošia vonios kambarius visame pasaulyje: prabangiuose viešbučiuose, įspūdinguose apartamentuose, galingose jachtose ir kruiziniuose laivuose.

„AXOR“ svajonių vonios kambariai

Koks turėtų būti Jūsų vonios kambarys, kuriame jaustumėtės patogiai? Klasikinis, minimalistinis, o gal jaukus: 9 ištobulinti vonios kambariai, skirti svajonėms.

Malonumas maudytis „Hansgrohe“ duše.

Atraskite vandenį iš naujo: naudokite dušą, kuris Jums teiks malonumą ir nuplaus kasdienybės rūpesčius.

Gyvenamosios erdvės dizaino tendencijos turi įtakos ir vonios kambariui.

Mūsų pasaulis greitėja: požiūris į gyvenamąją erdvę, kaip ir į vonios kambarį, pasikeitė. Perskaitykite, kokios tendencijos šiandien madingos.

Vonios kambario idėjos Jūsų mieste: pamatykite ir palieskite mūsų produktus.

Dizainą galima paliesti, išbandyti ir pamilti: susipažinkite su mūsų produkcija Akvademijoje, per akcijas Jūsų mieste arba pas prekybos atstovus.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem