Vonios kambario projektavimas - mes padedame Jums

Praktiški patarimai, praversiantys visuose projektavimo etapuose

Vonios kambarys įrengiamas ne kasdien, todėl turi būti tobulas. Mes norėtume Jums padėti rasti tinkamų idėjų ir kompetentingų partnerių Jūsų vonios kambario svajonėms įgyvendinti. Mūsų patarimų rinkinys ir nuorodos Jums pravers praktikoje. Kas projektuoja gudriau, tas prausiasi smagiau...     

Hansgrohe tvarumas
Kiekvienas, kas planuoja naujai įsirengti vonios kambarį ar virtuvę, turi svarių priežasčių pasirinkti „hansgrohe“ ir „AXOR“ gaminius. Tvarumas, dizaino kokybė, tradicija ir inovacija.
„AXOR Massaud“ pruastuvas su „AXOR Massaud“ maišytuvu

Tegul tinkamiausia vonios kambario įrangos dermė būna ne atsitiktinumas. Naudodami interneto pagalbą, galite sužinoti, kurie maišytuvų ir praustuvų deriniai dera stilistiškai, kurie tinka techniškai ir funkcionaliai.

„AXOR“ Urqiola vonios kambario projekto planas

Kokybiški produktai tikslingai iškeliami ant pjedestalio: „Hansgrohe SE“ aukšto lygio dizaino prekių ženklas „AXOR“ vonios kambariui suteikia gyvenamosios erdvės įspūdį.

Interjero dizaineriai apie vonios kambario projektavimą viską žino ir į projektą perkelia kūrybingas idėjas.

Puikus projektas! Nuo ko pradėti: naršyti tendencijas, skaičiuoti žmones ar braižyti planą: mes Jums padėsime nepasiklysti.

Užpildytinas klausimynas

Gerai pasiruošus, pokalbis su specialistu bus sėkmingas. Užpildę mūsų klausimyną, išvengsite papildomų painių klausimų.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem