„Hansgrohe“ kuria dizaino istoriją

Kūrybingos idėjos - po „Hansgrohe“ stogu. Įmonė vienija pasaulinę šlovę pelniusius dizainerius. Ji rengia dirbtuves su pripažintais kūrybos darbuotojais ir projektuotojais, kuriančiais rytdienos vonios kambario vizijas. Atiduodama tokią aiškią duoklę kūrybos procesui, įmonė „Hansgrohe SE“ praėjusiais metais pelnė virš 300 tarptautinių apdovanojimų.

Philippe Starck kuria „Hansgrohe SE“.

Daugelis svarbiausių pasaulio dizainerių kuria įmonei „Hansgrohe SE“. Kartu su šiais kūrybingaisiais darbuotojais įmonė ieško dar geresnių sprendimų. Dar išskirtinesnės, individualesnės išraiškos vonios kambariui.

„Hansgrohe“ - vienas iš dizaino lyderių santechnikos srityje

„hansgrohe“ pirmauja: nė viena tarptautinė komisija nėra numojusi ranka į šio maišytuvų ir dušų gamintojo iš Švarcvaldo naujoves. Šimtais skaičiuojami apdovanojimai įrodo, kad „hansgrohe“ - santechnikos dizaino lyderis.

Pripažinti dizaineriai kuria rytojaus vonios kambario vizijas.

Įsigilinti į vonios kambarį ir kurti naujas šios patalpos, kurioje susiliejame su vandeniu, koncepcijas: „AXOR WaterDream“ – projektas su trim pripažintais dizaineriais.

Architektai iš įvairių šalių diskutuoja apie vandenį ir architektūrą.

„AXOR AquaTektur“ dirbtuvėse tikrąja žodžio prasme tiriamas vandens-žmogaus-patalpos santykis. Architektai iš įvairių šalių diskutuoja apie naujas galimybes derinti vandenį ir architektūrą.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem