Hansgrohe DNA, Red Dot winner

Hansgrohe yra apdovanota daugybe tarptautinių dizaino apdovanojimų. Nuotraukoje dešinėje - AXOR prekinio ženklo vadovas Philippe Grohe, kuris reguliariai priima dizaino apdovanojimus, tokius kaip Red Dot Design Award.

Hansgrohe gamintojas yra vonios kambario dizaino čempionas

Daugiau nei 400 tarptautinių apdovanojimų

Dizaino premijos iš viso pasaulio ir geriausi įvertinimai už naujoves be perstojo keliauja į Švarcvaldą. Nepaisant aršios konkurencijos, „Hansgrohe SE“ ištisus metus pelno tarptautiniu mastu pripažintus apdovanojimus už naujų maišytuvų ir dušo produktų dizainą. Dėl to Jums tik geriau, nes nepriklausomų komisijų suteiktos premijos įrodo kokybės svarbą įmonėje. Šios premijos - tarsi patikimas kompasas renkantis išskirtinius produktus pagal naujausias technologijas ir estetiką. Maišytuvų ir dušų gamintojas iš Švarcvaldo daug kartų laimėjo „Red dot – Best of the Best Design Award“, „iF Gold Product Design Award“, ir tris kartus iš eilės - Vokietijos Federacinės Respublikos dizaino premiją („Designpreis der Bundesrepublik Deutschland“). Pastaroji laikoma aukščiausiu oficialiu dizaino įvertinimu šalyje ir vadinama „premijų premija“.

„Hansgrohe“ - savo srities dizaino lyderis

Tarptautinio dizaino forumo „International Forums Design“ (iF) rengiami „iF awards“ apdovanojimai visame pasaulyje laikomi vienu iš pagrindinių produktų ir dizaino kokybės įvertinimų. „Hansgrohe SE“ visada patenka tarp šio konkurso nugalėtojų. Nuo 2008 m. nepriklausomas institutas sudaro įmonių reitingą, atspindintį jų sėkmę „iF awards“ dizaino konkurse: Iš 2000 įmonių „Hansgrohe SE“ šiuo metu užima 10 vietą. Ji dalinasi šia vieta su “Apple”, o lenkia tokius žinomus prekių ženklus kaip „Daimler“, „Volkswagen“, ir “Adidas”. Santechnikos srityje yra pirma. 

Dizaineriai - taip pat yra geriausi

Geriausi įvertinimai nuo Šiaurės Amerikos iki Tolimųjų Rytų - tarsi patvirtinimas, kad prekių ženklai„Hansgrohe“ ir „AXOR“ eina teisinga linkme: produktų naujovės ir dizainas didina komfortą ir vonios vertę. „Hansgrohe SE“ net ir kūrybos darbuotojus renkasi geriausius iš geriausių, o tai 2009 m. patvirtino laikraščio „Euro“ komisija: keturi iš 25 geriausių pasaulio dizainerių bendradarbiauja su „Hansgrohe“ ir „AXOR“. Naujausiame reitinge „iF ranking creative“ dizaino studija "Phoenix Design" užima devintą vietą. „Phoenix Design“ jau daugelį metų formuoja „Hansgrohe“ prekių ženklo produktų dizainą. Be abejonių, jie - sėkmingiausi Vokietijos dizaineriai.

 Sužinokite daugiau apie mūsų kūryba.

„Hansgrohe“: santechnikos Nr.1
Paveikslėlių
  • „reddot design award best of the best“
  • iF design award 2016
  • nominacija dizaino apdovanojimui gauti
  • „Design Plus“
  • „iF product design award gold“
  • „Focus Open“
  • Vokietijos dizaino premijos sidabras
  • wallpaper award 2015
  • Best of the best

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem