„AXOR Starck Organic“ praustuvo maišytuvas su dviem rankenėlėmis

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AXOR Starck Organic“ - širdies ir proto harmonija

Originalus dizainas ir atsakingas vandens vartojimas

„AXOR Starck Organic“ kolekcijoje harmoningai susijungia dizainas ir technologijos, ekologija ir ekonomija, širdis ir protas. Originalus, organiškas minimalistinis Philippe'o Starck'o dizainas pasižymi skulptūriška jėga ir atspindi šį esminį principą. Aptakios formos ir švelnios linijos įkūnija sumanias funkcijas ir ekologišką patogumą. Taip pat harmonija reiškia daugialypiškumą: dizainas harmoningai įsilieja į įvairias vonios kambario aplinkas.

Smagu jausti vandenį

Iki šiol neregėta, plati per maišytuvą tekančio vandens čiurkšlė suteikia ypač malonius pojūčius. Vanduo tarsi duše trykšta padengdamas visą odą - Iš maišytuvo gausiai, bet su ypatingai mažomis sąnaudomis. Neribojant funkcionalumo ir vandens teikiamų pojūčių.

Naujoviška valdymo koncepcija

„AXOR Starck Organic“ įžengė į naują maišytuvų valdymo evoliucijos etapą: kitaip nei klasikiniuose vienos rankenėlės maišytuvuose, kuriuose vandens kiekis ir temperatūra valdoma kartu, šių maišytuvų su dviem rankenėlėmis valdymas atskirtas, užtikrinant ergonomišką judesių eigą.      

 

 

„AXOR Starck Organic“ praustuvo maišytuvas su dviem rankenėlėmis (AXOR Starck Organic two handle basin mixer)

„AXOR Starck Organic“ dizainas - organiškas minimalistinis. Ergonomiškos rankenėlės vizualiai susilieja su maišytuvo korpusu. Gamtos įkvėpta formų kalba - griežta ir skulptūriška. Vonios kambaryje ji sudeda akcentus.

„AXOR Starck Organic“ maišytuvas su dviem rankenėlėmis (AXOR Starck Organic two handle mixer)

Smagu jausti vandenį: kaip neįtikėtinai gausūs ir žaismingi, minkšti vandens lašeliai duše apgaubia visą odą. Iš maišytuvo tekanti vandens čiurkšlė tam pačiam jutiminiam efektui pasiekti sunaudoja mažiau vandens nei įprastiniuose maišytuvuose.

„AXOR Starck Organic“ maišytuvas su dviem rankenėlėmis (AXOR Starck Organic two handle mixer)

Su naujovišku dviejų rankenėlių maišytuvu vanduo naudojamas intuityviai, ergonomiškai ir ekonomiškai. „AXOR Starck Organic“ gaminiuose vandens kiekis ir temperatūra nustatomi atskirai: rankenėlė kiekiui didinti ar mažinti įrengta ties vandens ištekėjimo anga, o temperatūra reguliuojama maišytuvo viršūnėje. Šis sprendimas padeda atsakingai vartoti gamtos elementą vandenį ir yra prasmingas ergonomijos požiūriu.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem