„AXOR Starck Organic“ šūkis - „Follow your head and your heart“

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Organiškas minimalistinis dizainas

Maišytuve nepalikta nieko nereikalingo

Nepakartojamas „AXOR Starck Organic“ dizainas - organiškas minimalizmas. Harmoningos linijos primena gamtos formas ir kolekcijai suteikia įspūdingą, griežtą ir skulptūrišką išvaizdą.

Kaip gamtai būdingas minimalizmas, taip ir Philippe'as Starck'as kūrybingai koncentravosi tik į esmę. Todėl maišytuose nėra nieko nereikalingo: ergonomiškos formos rankenėlės vizualiai susilieja su maišytuvo korpusu. Būdamos bet kurioje padėtyje, jos atrodo harmoningai, o kartu rodo pasirinktą nustatymą.

„AXOR Starck Organic“ gaminiai - daugialypiai. Kolekcija išties natūraliai ir harmoningai įsilieja į skirtingas vonios kambario aplinkas ir atlieka ryškaus akcento vaidmenį. Organiškų formų ir geometrinių elementų derinys dera tiek jaukiame, gamtą atkartojančiame vonios kambaryje, tiek išgrynintų sprendimų erdvėje. Gaminius taip pat galima derinti su kitomis kolekcijomis.

 

 

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem