„AXOR Starck Organic“ šūkis - „Follow your head and your heart“

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Naujoviškas „AXOR Starck Organic“ valdymas

Daugiau komforto, mažiau sąnaudų

Su naujosios kolekcijos praustuvų maišytuvais vanduo naudojamas sąmoningiau. Valdymas vyksta ergonomiška eilės tvarka: vandens kiekis didinamas ir mažinamas ties vandens ištekėjimo anga. Rankos ten pat, kur ir vanduo. Vadinasi, pasiekiama daugiau komforto ir švaros, nes valdymo metu tekantis vanduo krinta į praustuvą. Prausiantis prie praustuvo paprastai rečiau naudojama temperatūros nustatymo funkcija, todėl ji atskirai įdiegta maišytuvo viršuje.

Šias funkcijas atskirti prasminga: temperatūra individualiai nustatoma dar sausomis rankomis, pasirenkant energiją taupančią šalto vandens padėtį ar paliekant kitokią pageidaujamą temperatūrą. Rezultatas: sausa ir švari rankenėlė, nes prausiantis jos nereikia reguliuoti. Žalia (šaltas vanduo, energijos taupymas) ir oranžinė (karštas vanduo) padėtys ryškiai pažymėtos. O rankenėlė bet kurioje padėtyje susilieja su maišytuvo dizainu.

Net ir nustačius normalią vandens kiekio - 3,5 litrų per minutę - padėtį, sukuriamas gausaus vandens srauto pojūtis, nors sąnaudos taupios. Jeigu reikia, debitą galima padidinti iki 5 litrų per minutę, rankenėlę pasukus į „Booster“ padėtį. Pagal naujovišką valdymo koncepciją vanduo taupiai naudojamas sąmoningiau.

Atskiras valdymas yra efektyvus sąnaudų atžvilgiu: Iš anksto nustačius temperatūrą, sunaudojama mažiau karšto vandens ir sumažėja energijos sąnaudos. Kadangi rankenėlė įrengta atokiau, šį nustatymą galima pakeisti tik išties to norint.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem