Vyras mėgaujasi maudynėmis po „Raindance Select Showerpipe E 300“ stacionariu dušu ir vos vienu mygtuko spustelėjimu pakeičia srovės rūšį.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Raindance Select dušai

Džiaugsmas vienu mygtuko spustelėjimu - srovės rūšį pasirinkite intuityviai

Srovės rūšį pakeisti paprastu mygtuko spustelėjimu ir maudantis patirti dar daugiau džiaugsmo: tokia filosofija glūdi po Hansgrohe Raindance Select dušais. Naujieji universalūs, mygtuku valdomi gaminiai skirti visiems, vertinantiems maudynių duše komfortą ir nesenstantį bei modernų vonios kambario dizainą.

Įspūdinga naujovė duše: Select mygtukas ant rankinių ir stacionarių dušų

  • NAUJIENA: Raindance Select E 300 stacionarus dušas su dviejų rūšių srove.
    Pirmasis Hansgrohe stacionarus dušas, kuriame srovės rūšis keičiama vienu mygtuko spustelėjimu. Ar minkšti, lengvi lašai, ar galinga, energinga srovė? Pasirinkite vienu spustelėjimu.
  • NAUJIENA: Raindance Select E 120 rankinis dušas su trijų rūšių srove.  
    Švelniai apgaubiantys lašai (RainAir), gaivinanti srovė (Rain) ar stiprus masažas (Whirl): su Select pasirinkite tokią vandens srovę, kokios iš tiesų norite. Vienu mygtuko spustelėjimu.

Šie mygtukai - tai naujas išradimas dizaino pasaulyje

Hansgrohe, vienas iš pirmųjų gamintojų, santechnikoje įdiegęs mygtuką. Ši valdymo technologija grindžiama paprastumo principu, pasižyminčiu supaprastintais kasdieniais veiksmais. Seniau reikėjo pasukti, šiandien pakanka spustelėti. Telekomunikacijų srityje sukamuosius telefonus išstūmė mygtukai. Sukamus šviesos jungiklius kone visur pakeitė jungikliai su mygtuku. Automobilių pramonėje variklis vis dažniau užkuriamas ar užgesinamas ne raktelio suktelėjimu, o mygtuko spustelėjimu.

Be inovatyvios srovės keitimo funkcijos „Select“ mygtuku, naujieji Hansgrohe dušai pasižymi užapvalintais kampais ir aptakiomis formomis. Galima rinktis vieną iš dviejų dušo paviršiaus apdailų: chromo apdailą arba chromo ir baltos spalvos derinį. Jie puikiausiai dera su kitais Hansgrohe gaminiais. Naująją Raindance Select liniją sukūrė vieni iš garsiausių dizaino namų visame pasaulyje - Phoenix Design.

Vyras mėgaujasi maudynėmis po „Raindance Select Showerpipe E 300“ dušu ir vos vienu mygtuko spustelėjimu pakeičia rankinio dušo srovės rūšį.

Gražiausioje formoje susijungia stacionarus, rankinis dušas ir termostatas: pasirinkdami Raindance Select Showerpipe dušą, renkatės komfortą, dizainą ir malonumą.

Mažas mygtukas - didelis poveikis: Hansgrohe pirmą kartą į stacionarų dušą įdiegė savo genialiai paprastą mygtuko funkciją. Galite rinktis iš dviejų skirtingų srovės rūšių.

Vyras ir moteris, apsupti dviejų „Raindance Select“ rankinių dušų

Per šiuos mūsų naujuosius gaminius tekėdamas vanduo švelniai glosto, puikiai išplauna šampūną arba masažuoja. Rinkitės iš trijų skirtingų srovių: RainAir, Rain arba Whirl.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem