Moteris prausiasi po „Raindance Air“ stacionariu dušu

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Raindance Select E 300 stacionarus dušas

Įspūdinga naujovė: pirmasis Hansgrohe stacionarus dušas su įdiegta srovės keitimo funkcija ir dviejų rūšių plačia lietaus srove

Mažas mygtukas, didelis poveikis: Hansgrohe pirmą kartą į stacionarų dušą įdiegė savo genialiai paprastą mygtuką. Select mygtukas įrengtas didelės naujojo Raindance Select 300 dušo galvos centre. Jums patiks dieviškas dušo lietus, nustatomas vos vienu mygtuko spustelėjimu. Be to, galite rinktis iš dviejų skirtingų srovės rūšių.

Atsipalaiduoti ar pražvalėti?

Kiekvienas iš mūsų turi savų energijos šaltinių. O Hansgrohe šaltiniai teka nuo lubų arba nuo sienos (dvi montavimo galimybės):

  • Atsipalaidavimas: švelni srovė iš viršaus
    Oru prisotinta, švelni RainAir srovė Jūsų kūną apgaubia pasakišku lašų šydu. Jūs atsipalaiduojate, nusiplaunate įtampą arba tiesiog mėgaujatės.
  • Energija: gaivos gūsis iš viršaus 
    Stimuliuojanti, galinga, maloni Rain srovė. Jūs tampate žvalesnis arba įgaunate energijos po sporto. Be to, veiksmingai išplauna šampūną.

XXL Performance visiems, ieškantiems išskirtinio dizaino

Universalus gaminys ne tik suteikia malonų jausmą, bet ir yra ypatingo dizaino objektas Jūsų vonios kambaryje: naujas, aptakių formų Raindance Select dizainas su harmoningai užapvalintais kampais - tai nesenstantis modernas ir išskirtinės derinimo galimybės.

Galite rinktis vieną iš dviejų paviršiaus apdailų:
    a) pilna chromo apdaila 
    b) dvispalvė chromo ir baltos spalvos srovės disko apdaila

Raindance Select E 300 stacionaraus dušo galvoje Hansgrohe suderino dvi srovės technologijas:
mažos vandens tekėjimo skylutės stipriai Rain srovei, didelės skylutės oru prisotintai, švelnesnei RainAir srovei. 300 milimetrų pločio stacionarus dušas pritaikytas prie žmogaus silueto. Hansgrohe tai vadina XXL Performance.

Raindance Select Showerpipe: trys dalykai, kuriems neįmanoma atsispirti

Tai ne tik Raindance Select stacionarus dušas. Tai ne tik Raindance Select“ rankinis dušas. Tai ne tik Ecostat Select termostatasRaindance Select Showerpipe duše puikiai dera visi trys elementai, suteikiantys išbaigtą malonumą maudytis duše.

„Select“ mygtukas: paprastas būdas perjungti „Hansgrohe“ dušo produktų srovę

Stacionarus dušas su mygtuku: pakanka spustelėti - ir pakeisite srovės rūšį.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem