AXOR ShowerProducts designed by Front

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

AXOR ShowerProducts designed by Front

Pramoninis žavesys keliasi į dušą

Vamzdžiai, movos ir vožtuvai, spinduliuojantys pramoninę estetiką, vėl tampa madingi. Ir pasižymi ypatingai elegantiška forma. Vandens kanalai ir jo valdymas mums pateikiami naujai, o piltuvas tampa proporcinga dušo galva. Viskas aišku tarsi savaime: „Front“ kūrėjos mėgsta iškalbingą dizainą ir techniką parodo taip žavingai, kad ji visiškai neprimena aukštųjų technologijų dušo.

Pačiame priekyje - dušo sistema, atrodanti tokia paprasta, kad jos dizainą ir funkcijas supranta visi: pramoninis žavesys susilieja su asimetrine forma ir paprastu, iškalbingu valdymu. Rankinis ir stacionarus galvos dušai valdomi dviem atskirais uždaromaisiais vožtuvais, todėl susimaišyti nebeįmanoma. Profiliuotas rankenos dizainas užtikrina patogumą ir tarsi šaukia „Prašome sukti čia“.

Dušo sistema „AXOR Showerpipe designed by Front“ suteikia individualų komfortą: galvos dušo aukštį galima patogiai reguliuoti pagal pageidavimus ir patalpos sąlygas. Taip pat patogu nustatyti galvos dušo srauto kampą. Tiek galvos, tiek rankinis piltuvo formos dušas suteikia aptakaus, gausaus vandens srauto pojūtį. Spustelėjus nustatymo mygtuką, perjungiama viena iš dviejų srovės rūšių: stipri arba švelni. Trumpai tariant: naudoti paprasta.

Derinimo galimybių gausa: Trijų Skandinavijos dizainerių stilius atspindimas iš viso penkiuose „AXOR“ produktuose, skirtuose dušui: rankinis dušas, dušo komplektas, prie lubų montuojamas stacionarus galvos dušas, prie sienos montuojamas stacionarus galvos dušas ir dušo sistema tinka prie daugelio „AXOR“ kolekcijų ir šiuos produktus galima įvairiai derinti. Taigi jie ir modernūs, ir techniški, ir ilgesingi, ir žaismingi.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem