AXOR LampShower designed by Nendo

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

AXOR LampShower designed by Nendo

Vonios kambaryje - gyvenamosios erdvės dvasia

Oki Sato iš japonų dizaino studijos „Nendo“ mėgsta netikėtumo akimirkas. Jis mus nustebino sukūręs gyvenamojo kambario šviestuvą, kuris iš tiesų yra dušas. Įkvėpimo pasisėmęs iš toršerų, jis svajoja sujungti visiškai skirtingas vonios kambario ir gyvenamąsias erdves. Kaip atrodytų dušas su šviestuvu, po kuriuo galima pasistatyti kėdę, įsijungti šviesą ir skaityti?

„AXOR LampShower“ harmoningai dera vanduo ir šviesa. Daiktas, iš pirmo žvilgsnio atrodantis kaip šviestuvas, iš tikrųjų suteikia ypatingų maudymosi duše potyrių. Poetinėje formoje glūdi magija: iš skaidraus šviestuvo gaubto žiedo teka harmoningos formos vandens srovė, apgaubianti visą kūną. Integruota lemputė kuria jaukią atmosferą visame vonios kambaryje.

Tiek montuojamas prie sienos, tiek prie lubų dušas „AXOR LampShower“ ištrina įprastas ribas tarp erdvių. Vonios kambarys savaime įsilieja į gyvenamąją erdvę. Tuo pačiu metu „AXOR LampShower“ vonios kambariui suteikia gyvenamosios erdvės bruožų. Jį kuo puikiausiai galima derinti su įvairių kolekcijų dušo ir vonios kambario produktais.

Be chromo apdailos, gamintojas „AXOR“ siūlo įvairius ypatingus apdailos variantus, pvz., aukso spalvos apdailą. Taigi „AXOR LampShower“ galima tobulinti pagal individualų skonį.

 

 

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem