AXOR ShowerProducts designed by Front

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Front Design – Švedijos avangardistės

Jų dizainas nėra įprastas švediškas ar skandinaviškas - jis eksperimentinis.Tačiau faktas, kad vyrų dominuojančiame pasaulyje „Front“ ponios yra žingsniu priekyje, atskleidžia savo švedišką charakterį. Emancipuotos ir išradingos. Anna Lindgren ir Sofia Lagerquist“ siekia dizaino raidą paskatinti judėti pirmyn. „Front Design“ yra dizaino studija, kuri paklausi visame pasaulyje ir yra viena sėkmingiausių šalies dizaino eksportuotijų. Jų klientai yra garsūs interjero dizaino prekių ženklai kaip antai „Moroso“, „Porro“, „Established & Sons“, „Kvadrat“, „Stelton“ ir „Ikea“.

„Front“ eksperimentuoja su medžiagomis bei technologijomis ir priklauso tarptautinės dizaino scenos avangardui. Eskizuose žaidžiama vizualiais efektais, provokuojama ir atskleidžiamas bendro komandinio darbo rezultatas. Kompanija mėgsta stebinti savo darbais. Įkvėpimas ateina iš mados, kino ir mokslo - sąsaja tarp interjero dizaino ir meno. Kiekvienas daiktas, kurė jos kuria yra tikrai stebuklingas, nes jos dirba su ironijos priedu ir novatorišku požiūriu.

Techninės instaliacijos estetika

„Front“ ir „AXOR“ bendradarbiavimas prasidėjo 2013 metais su dizainerių konkursu „AXOR WaterDream“. „Mes norėjome atskleisti paslėptą technologijos estetiką elegantišku būdu ir sukurti šarmingą objektų dizainą iš vamzdžių, vožtuvų ir piltuvų”, paaiškino dizainerės. Dizainerių sukurta :AXOR ShowerProducts” kolekcija apdovanota dizaino apdovanojimu “German Design Award 2015“. Šis prizas skiriamas produktams, kurie reprezentuoja unikalią dizaino tendenciją tarptautinėje arenoje. Keletas kitų tarptautinių dizaino apdovanojimų, kuriuos gavo „Front Design“: „Designer of the Future“ garsioje dizaino parodoje „Art Miami Basel“ (2006 m.) ir Švedijos žurnalo „Elle Deco“ bei vokiškojo „Architektur & Wohnen“ pripažinimas metų dizainerėmis „Designer of the year“ (2010 m.).

 

Trijų „Front“ dizainerių portretas.

Dizainerės konkurse AXOR Waterdream 2013: Sofia Lagerkvist, Charlotte v.d. Lancken, Anna Lindgren.

Pioneers of beautiful and offbeat design art

Paveikslėlių

© Image 3: L. Schmid/J. Nimke, fotoredaktion@helios-media.com

  • AXOR WaterDream by Front
  • Logo of the Wallpaper* Design Award
  • 2014 Interior Innovation Award ceremony
  • Animal Thing Collection by Front
  • Hideout Lounge Chair, Thonet GTV
  • Blow Away Vase, Moooi

Draugai nuo universiteto laikų

Anna Lindgren ir Sofija Lagerquist pirmą kartą susitiko, kai studijavo pramoninį dizainą. Vėliau, 2004 metais, kartu su Charlotte von der Lancken Stokholme įkūrė „Front“. Nuo tada jos diskutuoja ir kuria kaip komanda - kiekvienas narys yra įtraukiamas į visą procesą, nuo pradinės idėjos iki produkto pristatymo. Be masinės gamybos produktų, „Front Design“ taip pat kuria daug vienetinių šedevrų kolekcionieriams ir galerijoms. Dizaino studijos darbų galima rasti tarp pirmaujančių kolekcijų, pavyzdžiui Šiuolaikinio Meno Muziejuje Niujorke.

To the AXOR ShowerProducts designed by Front

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem