Programos ir mobilios paslaugos planšetiniam kompiuteriui

Greita, paprasta, visada po ranka: Interaktyvūs įrankiai vonios kambariui projektuoti

Gaukite įrankių ir žaidimų vonios kambario tema tiesiai į savo planšetinį kompiuterį. Mūsų interaktyvios programos ir mobilios paslaugos siūlo Jums greitų sprendimų, smagumo ir įkvėpimo. Džiaukitės veikiančiomis, patogiomis, nuo kompiuterio nepriklausomomis informacinėmis pramogomis – nesvarbu, kur bebūtumėte. Pavyzdžiui, vonios kambario ekspozicijoje.

Hansgrohe catalogue app

Vonios kambario planavimo taikomoji programa, kuri yra informatyvi ir smagi: apžvelkite stilių pasaulius, sužinkokite daugiau apie interaktyvų dušo malonumą, ir suraskite artimiausią prekybos atstovą.

„AXOR“ taikomoji programa.
Mobilusis „AXOR“ produktų katalogas: Tegu „AXOR“ taikomoji programa Jus įkvepia ir padeda renkantis maišytuvus ir dušus.
Vandens lašelis, „EcoSmart“ piktograma

Su „Hansgrohe“ vandens taupymo skaičiuokle planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams su „EcoSmart“ technologija galite skaičiuoti maišytuvų ir dušų taupymo galimybes keliaudami.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem