Koks maišytuvas tinka prie kokio praustuvo?

Išsirinkite savo stilių - derinkite lengvai

Susižavėjote maišytuvu, bet nežinote, ar jis derės prie Jūsų praustuvo ir koks praustuvas apskritai tikrų? Tiksliai įsivaizduojate idealią prausimosi vietą, bet dar trūksta tinkamo „AXOR“ arba „hansgrohe“ maišytuvo?
Mes Jums padėsime suprojektuoti Jūsų vonios kambarį: svetainėje susistemintai pateikiama daugelio garsių praustuvų gamintojų naujausia pasiūla.
Idealų derinį rasite greitai ir paprastai.

Galite rinktis:

Išsirinkite stilingai – konsultuokitės kompetentingai

Geros idėjos įtvirtinamos tik pasikonsultavus: mes pateikiame derinimo rekomendacijas pagal stilių, kainų kategoriją ir dizaino reikalavimus. Estetiniai kriterijai atsiduria dėmesio centre, tačiau jie neatstoja konsultacijos su prekybos atstovu.
Tik jis gali teisingai įvertinti, ar matmenys ir patalpos techninės sąlygos tinka. Pagaliau juk net gražiausias derinys nieko vertas, jeigu nesutampa vamzdžių jungtys. Norint santechniką sumontuoti nepriekaištingai, Jūsų vonios kambaryje turi sutapti net, pavyzdžiui, vietos proporcijos ir vandens slėgis.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem