Vonios kambario aplinka su „AXOR Citterio E“.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AXOR Citterio E“

Prabangos esmė

„AXOR Citterio E“ tai kolekcija, kuri sujungia klasikines užuominas su moderniu funkcionalumu. Dizainas pasižymi tikslių formų paviršiais ir kraštais, kurie aptakiai pereina į minkštas formas – tai nesenstančios kokybės ir subtilios elegancijos išraiška. Kasdienis vandens naudojimas tampa švente ir ypatingu įvykiu.

„AXOR Citterio E“ suteikia vonios kambariui kilnumo, tuo tarpu gaminiai harmoningai įsilieja į įvairią aplinką – į modernų biurą taip pat kaip į prabangią vilą. Dizainas yra italų architekto ir dizainerio Antonio Citterio kūrybos vaisius. Tai jau trečioji kolekcija, kurią „AXOR“ sukūrė su šiuo dizaino riteriu.

„AXOR Citterio E“ mėgaukitės visose vonios kambario srityse: prie praustuvo, kur turite galimybę rinktis iš įvairių maišytuvų variantų, duše, kur galite pajusti aukštą gaminių funkcionalumą ir intuityvų valdymą, taip pat vonioje, čia galite rinktis tarp statomo ant grindų arba ant vonios, ar plytelių krašto montuojamo maišytuvo.

Vonios kambarį su „AXOR Citterio E“ skoningai papildysite daiktais iš plačios „AXOR“ priedų programos. Prie „AXOR Citterio E“ mes rekomenduojame gaminius iš „AXOR Universal“, kurių dizainą taip pat sukūrė Antonio Citterio.

 

Nauja elegancija vonios kambaryje

Paveikslėlių
  • „AXOR Citterio E“ sieninis maišytuvas.
  • „AXOR Citterio E“ 3 skylių sieninis maišytuvas.
  • „AXOR Citterio E“ dušo termostatas.
  • Dušas su „AXOR Citterio E“.
  • Vonios kraštas ir termostatas „AXOR Citterio E“.
  • Raudono aukso praustuvo maišytuvas „AXOR Citterio E“.
  • „AXOR Citterio E“ ant grindų statomas vonios maišytuvas.

daugiau informacijos apie „AXOR Citterio E“ kolekciją

eiti į prekybos atstovų paiešką

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem