„AXOR Universal“ priedų apžvalga.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AXOR Universal“ priedai

Antonio Citterio sukurto dizaino priedai – naudojami universaliai ir individualiai

„AXOR Universal“ priedai tokie įvairiapusiai, kaip ir pats gyvenimas. Amžinai elegantiški priedai atitinka įvairius komforto poreikius – ar tai būtų šeimos, ar vienišiaus, ar kartų naudojamas vonios kambarys. Susiderinkite atskirus elementus pagal savo pageidavimus ir aplinkybes. Tuo tarpu universalus dizainas savo minkštomis formomis ir aiškiomis linijomis darniai įsilieja į visiškai skirtingo stiliaus aplinką. Ir taip ne tik vonios kambaryje. Lentynos, vonios kambario laikikliai ir muilo dozatorius labai reikalingi ir virtuvėje.

Aukštos kokybės ir lanksčiai pritaikomi

Atskiri „AXOR Universal“ priedai sudaryti iš aukštos kokybės medžiagų: chromuoto metalo, veidrodinio stiklo arba baltai dažyto stiklo. Jie yra higieniški, lengvai valomi ir ilgaamžiai. Be to, ,„AXOR Universal“ priedai yra ypač lanksčiai pritaikomi: gaminiai tinka prie įvairių „AXOR“ kolekcijų, ir panaudojus tiek po vieną, tiek suderinus tarpusavyje, palengvina gyvenimą vonios kambaryje. Vienas elementas, pavyzdžiui, gali būti naudojamas kaip rankšluosčio laikiklis arba kaip dailių formų lentyna kitiems priedams, pvz., dantų šepetėlių puodeliui arba muilinei: sprendžiate Jūs!

Išmanios detalės palengvins Jūsų gyvenimą

Apgalvoti „AXOR Universal“ priedų sprendimai suteikia daugiau patogumo. Pavyzdžiui, skysto muilo dozatorius valdomas tik viena ranka, o jo plokščias stiklinis dangtelis duoda papildomos erdvės daiktams susidėti vonios kambaryje ar virtuvėje. Kai naudojate atramas kaip pagrindą įvairiems elementams, juos iškart turite po ranka ir visiškai pritaikytus prie Jūsų poreikių: tiesiog derinkite dažniausiai naudojamus priedus pagal savo norus.

Daugiau informacijos apie „AXOR Universal“ priedus

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem