Veikiantis „AXOR Citterio Select“ virtuvinis maišytuvas.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AXOR Citterio Select“ virtuvinis maišytuvas

Dizainerio Antonio Citterio sukurta plautuvės elegancija ir pažangiosios technologijos

Su „AXOR Citterio Select“ virtuviniais maišytuvais tiek mėgėjai, tiek profesionalūs virėjai įgis elegantišką galimybę švęsti maisto ruošimą. Ir virtuvinių maišytuvų variantas su sukamu čiaupu, ir variantas su ištraukiamu čiaupu Jums suteiks daug judėjimo laisvės prie plautuvės, kadangi juos abu galima pasukti 110°/150°. Privalumas tas, kad vandenį galima nukreipti būtent ten, kur jo reikia.

Įsidėmėtina: ergonominė rankenėlė

Ypač verta dėmesio aukštos kokybės tiksliai suformuota rankenėlė. Tokio ilgio ir plokštumo ji itin patogi naudoti – net ir muiluotomis rankomis. Maišytuvas atrodo elegantiškai dėl grakštaus bazinio korpuso.

Mažu mygtuku didelis virsmas

„Select“ technologija dar padidina valdymo patogumą prie plautuvės. Paprastai paspausdę ant maišytuvo galuvės esantį „Select“ mygtuką, galite patogiai sustabdyti ir paleisti vandenį. Tarsi tarp kitko vandenį sustabdysite piršto, alkūnės ar delno paspaudimu. Nenutraukdami savo darbų tėkmės. O galimybė netyčia nustatyti kitą temperatūrą ar srovę jau praeityje. Žinoma, vandens srovę ir toliau galima papildomai reguliuoti maišytuvo rankena.

Elegancija prie plautuvės

Paveikslėlių
  • Juodos spalvos „AXOR Citterio Select“.
  • „AXOR Citterio Select“ virtuvinis maišytuvas.
  • „AXOR Citterio Select“ virtuvinis maišytuvas.
  • „AXOR Citterio Select“ virtuvinis maišytuvas.
  • „AXOR Citterio Select“ virtuvinis maišytuvas.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem