Dizainas sukurtas „Phoenix Design“.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„Hansgrohe“ tiekia prekių ženklo kokybę. Nuo 1901 m.

Made by Hansgrohe – Designed for Life

Įmonė „Hansgrohe“ būdama santechnikos įmonių lydere gamina pagal formą ir funkciją aukščiausios kokybės gaminius. Kad klientai visame pasaulyje galėtų kuo ilgiau jais džiaugtis. Kartelė „Hansgrohe“ ir „AXOR“ prekių ženklams iškelta aukštai: šitaip naudojamos tik aukštos kokybės ir geriamajam vandeniui pritaikytos medžiagos, kurios buvo išbandytos ilgalaikiais testais. Griežtos „Hansgrohe“ sukurtos gairės bei reguliarūs nepriklausomų institutų testai užtikrina ilgalaikį Jūsų pasitenkinimą.

„Hansgrohe“ kokybės garantija apima:

produktų kokybę
Pasitikėkite saugiais, stabiliais ir tvariais produktais, kurie buvo sukurti ilgai naudojimo trukmei. „Hansgrohe“ kokybė taip pat reiškia: patogų valdymą, sumanų veikimo būdą, paprastą montavimą ir pažangiąsias technologijas, kuriančias Jums tikrą pridėtinę vertę.

Dizaino kokybę
Gražius ir nepasiduodančius laikui produktus mėgsite ir po daugelio metų. Ir mielai naudosite. Galų gale kalba eina daugiau nei apie išorinius dalykus. Puikus dizainas išsilaiko ilgiau už greitai praeinančias madas ir tampa saugia investicija.

Gamybos kokybę
Gamyboje „Hansgrohe“ kreipia dėmesį į išieškotas medžiagas, pažangiąsias technologijas ir precizinį darbą. Taip pat į aplinkos apsaugą, veiksmingą išteklių panaudojimą ir geras darbo sąlygas darbuotojams. Šitaip tvariai ir vertingai pagamintus produktus galite įsigyti be sąžinės graužimo.

Aptarnavimo kokybę
Į mus galite visada kreiptis. Susitikite „Hansgrohe“ mugėse ir renginiuose arba pasidžiaukite maišytuvais ir dušais gyvai. Jūsų trokštamą gaminį mielai pristatysime „Hansgrohe“ Akvademijoje ir asmeniškai. O kad mūsų partneriai yra baigę geriausius amato ir prekybos mokymus, Jums tai irgi bus naudinga.

Aukščiausia formos ir funkcijos kokybė

Paveikslėlių

„Hansgrohe“ ir „AXOR“ – du ženklai, viena garantija

  • „Raindance Select“ stacionarus dušas
  • Pažangiosios technologijos „Select“
  • Pažangiosios technologijos „QuickClean“
  • „AXOR“ salonas „d’Eau“
  • Logotipas „iF-Ranking“, „Hansgrohe“ 2015 m.
  • Virtuviniai maišytuvai „Metris Select“
  • Poliruojamas maišytuvo korpusas
  • Dušų tikrinimas srovės laboratorijoje
  • Maišytuvo montavimas, plona rankenėlė
  • „Hansgrohe“ santechnikos kursai

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem