„AXOR One“ termostato modulis.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AXOR One“

Minimalizmo šedevras

„AXOR One“ yra nepriklausomas elementas, kuris dušui suteikia dosnų erdvės pojūtį. Dėl proporcingų plokštumų, švelnių užapvalinimų ir liekno silueto termostato modulis tampa dizaino objektu. Lyg monolitas gamtoje „AXOR One“ buvo suformuotas kaip atskiras minimalistinis vienetas, spinduliuojantis didingą ramybę.

Visos funkcijos yra sutrauktos į centrinį valdymo elementą, per kurį įjungiamos dušų galvutės. Gerai atitaikytų proporcijų rankenėlėmis valdyti dušą itin patogu. Tiesiog pirštu, plaštaka ar alkūne nuspauskite reikiamą rankenėlę... ir norima dušo galvutė bus įjungta. Šitaip dušo galvučių valdymas veikia visiškai intuityviai. Už jo slypi „Select“ technologija, kurios principas yra ne sukti, o spausti.

Šiai naujai dušo galvučių programai „AXOR“ sąmoningai nutarė bendradarbiauti su Londono dizaineriais Edward Barber ir Jay Osgerby. Jie atstovauja „Interaction Design“ filosofiją, kur apipavidalinimas orientuojasi pagal tai, ką sąveikaudamas su objektu naudotojas mato, girdi ir jaučia. Taip gimė objektų sumažinimo šedevras, kuris Jums apipavidalinant savo dušą suteikia daug laisvės: Visas „AXOR“ dušų galvutes galite stilingai derinti su „AXOR One“ termostato moduliais. Norėdami dar individualesnės išraiškos, galite rinktis vieną iš 15 „AXOR One“ ypatingų paviršių, kurie gaminami išskirtinai „AXOR“ gamykoje.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem