„AXOR One“ dušo programa.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Barber & Osgerby

Tarptautiniu mastu žinomi dizaineriai Edward Barber ir Jay Osgerby savo studiją įkūrė Londone 1996 m. Per keletą metų šis adresas tapo paklausus tarp žinomų klientų ir prestižinių prekių ženklų. Jų darbų įvairovė apima gaminių dizainą, pavyzdžiui, ribotas serijas, baldus ir šviestuvus, taip pat valstybinius užsakymus, pavyzdžiui, 2012 m. olimpinį fakelą ir Jungtinės Karalystės Karališkosios monetų kalyklos (Royal Mint) užsakymus. Jų kūrybingumui ne mažiau svarbios parodų ir viešbučių koncepcijos.

Į jų klientų ratą įeina pirmaujantys dizaino prekės ženklai, pavyzdžiui, „Knoll“, „Cappellini“, „B&B Italia“ ir „Flos“ iš Italijos, Sony, Swarovski ir vokiečių dizaino etiketė „Vitra“. Barber ir Osgerby projektuodami parodų patalpas, parduotuvių dizainą ir viešbučių architektūrą atskleidė daugiau kūrybinių sričių. Vonios kambario temą jie pirmą sykį užkariavo bendradarbiaudami su „AXOR“, „Hansgrohe SE“ dizaino prekės ženklu, o 2015 m. šis darbas virto visą kolekciją apimančia „AXOR One“ dušų programa

Apdovanojimai ir tarptautinės kolekcijos

Edward Barber ir Jay Osgerby tarptautinės žiniasklaidos ir kompetentingų institucijų buvo ne kartą išrinkti Metų dizaineriais („Elle Decoration“, „Wallpaper“, „Maison & Objekt“, „ICFF“). Jų sukurtų objektų yra žinomose kolekcijose, pavyzdžiui, Niujorko Metropoliteno meno muziejuje, Londono Viktorijos ir Alberto muziejuje ir garsiame Čikagos meno institute. 2007 m. ir 2013 m. jiems abiems Karališkoji menų draugija (angl. Royal Society of Arts) suteikė Karališkojo pramonės dizainerio (angl. Royal Designer for Industry) titulus. 2013 m. Edward Barber ir Jay Osgerby buvo apdovanoti britų ordinu „Officer of the Order of the British Empire“ už nuopelnus dizaino pramonei.

Edward Barber ir Jay Osgerby.

Edward Barber ir Jay Osgerby, fotografavo Alisa Connan

Barber & Osgerby – naujoviška daugeliu aspektų

Paveikslėlių

Abiejų britų dizainas žavi šviežiu požiūriu į formą ir funkciją.

  • Jay Osgerby ir Edward Barber.
  • „AXOR One“ dizaino studijos.
  • „Tipton“ kėdė („Vitra“).
  • 2012 m. olimpinis fakelas
  • „Double Space“ paroda muziejuje.
  • Stalas „Tobi-Ishi“.
  • Lentyna.
  • Stalas „Loop“.
  • Burna pūsto stiklo vaza.

Su produktų dizainu ir interjero architektūra kūrybinėje Londono aplinkoje

Edward Barber, 1969 m. gimęs Šrousberyje, studijavo interjero dizainą, o Jay Osgerby, 1969 m. gimęs Oksforde, gaminių dizainą. Abu anglai susipažino studijuodami architektūros magistrantūroje Karališkame Londono menų koledže ir 1996 m. atidarė bendrą studiją. Be to 2001 m. jie įkūrė vidaus dizaino studiją „Universal Design Studio“ bei MAP, strateginės dizaino raidos biurą. Barber & Osgerby studija yra įsikūrusi Londono menininkų rajone Shoreditch.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem