„Rainmaker Select“ stacionarus dušas, moteris.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„Hansgrohe Select“ naujienos vonios kambariui ir virtuvei

“Select“ - džiaugsmas vienu mygtuko spustelėjimu

„Select“ – taip vadinasi „Hansgrohe“ „Select“ mygtukas, tiesiog suteikiantis daugiau valdymo džiaugsmo. Juo galite žaismingai lengvai pereiti nuo rankinio prie stacionaraus galvos dušo ir valdyti įvairius srovės režimus. Arba tekantį iš čiaupo vandenį vonios kambaryje ar virtuvėje galite išjungti ir vėl paleisti sekundės greičiu.

Kodėl Jus sudomins „Hansgrohe Select“ technologija: 

  • Maišytuvus ir dušo sroves galima valdyti itin patogiai ir intuityviai.
  • Greitai ir lengvai paspaudžiamas mygtukas patinka visoms kartoms. Ribotos fizinės judėsenos žmonėms šis ergonominis mygtukas idealiai tinka.
  • „Select“ mygtukas veikia mechaniniu principu, jis yra patvarus ir patikrintas testuojant nepalankiausiomis sąlygomis, kad galėtumėte juo džiaugtis daugelį metų.
  • Rinkdamiesi gaminį, turite gausų pasirinkimą: „Hansgrohe“ siūlo Jūsų vonios kambariui ir virtuvei įvairiapusį skirtingo dizaino asortimentą. 
„Hangrohe Rainmaker Select“ apvali dušo galva.
Jus sužavės šių naujų XXL stacionarių galvos dušų aiškus, modernus dizainas. Vanduo tekės iš didelių matmenų dušo galvos, kurio apatinis diskas pagamintas iš balto matinio stiklo. Priklausomai nuo dušo galvutės modelio galite rinktis vieną iš trijų srovės režimų: „Rain“, „RainFlow“, „RainStream“ ir „Mono“. Ar švelni srovė, ar šniokšiantis krioklys: savo dušo malonumą valdote mygtuko paspaudimu ir panyrate į naują dušo dimensiją.
„Hansgrohe Rainmaker Select Showerpipe“.
Mąstote apie vonios kambarį kelioms kartoms? Norėtumėte jį modernizuoti ir svajojate apie didelį SPA tipo lietaus dušą? „Rainmaker Select Showerpipe“ yra ir patogus sumontuoti, ir tikras džiaugsmas dizaino gerbėjams. „Showerpipe“ reiškia termostatą, stacionarų ir rankinį dušą viename. Be didelių remonto išlaidų Jūsų dušas įgaus visiškai naują įvaizdį, daug naujų funkcijų ir 700 mm ilgio lentyną daiktams pasidėti. Galima įsigyti su skirtingomis dušo galvutėmis.
„Hansgrohe Select“ dušo funkcijų valdymo blokai.
„Select“ mygtukas taip pat gali sudaryti naujoviško termostato funkcinę dalį ir valdyti iki keturių vartotojų. Rinktis Jums – siūlomi įvarūs dizaino sprendimai pagal poreikius ir norus: vienas su stikline lentyna dušo geliams ir šampūnams, kiti su elegantiškai sienoje paslėpta technika, dar kiti su kampuotu ar užapvalintu dizainu.
„Hangrohe Talis Select“ vonios kambario maišytuvas.
Didžiausias valdymo patogumas dabar ir prie praustuvo. Siūlomos dviejų skirtingų dizaino formų „Talis Select“ vonios kambario maišytuvų linijos: „E“ ir „S“. Maišytuvai su „Select“ technologija sulieja formą ir funkciją mygtuko paspaudimu, o mums įprastos svirtelės čia nėra. Tai praustuvui suteikia daugiau funkcionalaus aiškumo – ir sąmoningiau naudojamas vanduo. Mat galima greitai sustabdyti srovę. Čia „S“ žymi apvalų stilingą dizainą, o „E“ užapvalintus kampus ir eleganciją.
„Hansgrohe Metris Select“ virtuvinis maišytuvas.
„Metris Select“ virtuvinis maišytuvas valdomas mygtuko paspaudimu. Vieną kartą paspaudus: nustoja tekėti vanduo, dar sykį paspaudus: vanduo teka. Tokiu būdu taupomas vanduo ir energija. Susipažinkite su išmaniu daugiafunkcionalumu ir mėgaukitės išskirtiniu dizainu prie savo plautuvės. Maisto gaminimo mėgėjai patvirtina: išmanusis mygtukas virtuvėje teikia neregėto polėkio ir judesių laisvės.
„Hansgrohe Talis Select S“ virtuvinis maišytuvas.
„Talis Select“ virtuvinis maišytuvas taip pat valdomas „Select“ mygtuku: vandenį galima įjungti ir išjungti sekundės greičiu paprastu mygtuko spustelėjimu. Šitaip patogu maišytuvą valdyti, ir tuo pačiu tausojama aplinka. Į grakštų čiaupą integruotą mygtuką virtuvės meistras ir kiekvienas, norintis juo tapti, patogiai nuspaus delnu, viršutine plaštakos puse ar alkūne. Dar daugiau laisvės virtuvėje!

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem