„AXOR Montreux“

 Autentiškumas. Tobulumas.

Amžių sandūra. Proveržio ir pažangos era. Legendinio Europos „Grand Hotel“ laikotarpis. Miestas, kuris kaip niekas kitas labiau atspindi šį laikotarpį, yra Montreux. Legendinis kurortas prie Ženevos ežero. „AXOR Montreux“ kolekcija užkonservavo šių dienų žavesį. Jos maišytuvai, dušų galvutės ir priedai atspindi pirmųjų pramoniniu būdu pagamintų maišytuvų tradicijas. Tilto pavidalo išvaizda, kryžminė rankenėlė ir porceliano detalės turi autentiškus
klasikinio maišytuvų dizaino užrašus ir citatas. Sujunti iš atskirų elementų. Patogūs naudoti. Klasikiniai su žemais čiaupais ir kryžminėmis rankenėlėmis. Arba modernūs su aukštais čiaupais ir svirtinėmis rankenomis. Išbaigta forma ankstyvo dvidešimto amžiaus stiliuje.

„AXOR Montreux“ sėkmės istorija prasidėjo 2006 m. Gimė bedradarbiaujant su „Phoenix Design“. Štutgarte įsikūręs dizaino biuras, gavęs daugiau kaip 700 dizaino premijų, jau daug metų pirmauja „IF Ranking“ reitinguose. Dabar autentiška klasikinė „AXOR Montreux“ kolekcija buvo papildyta dar keliais variantais, pavyzdžiui, naujoviškomis svirtinėmis rankenėlėmis.

Su „AXOR Montreux“ maišytuvais ir priedais Jūsų vonios kambaryje tegu vėl atgyja amžių sandūros dvasia. Arba savo moderniai aplinkai suteikite modernių akcentų su „AXOR Montreux“.

Paveikslėlių
  • Vandens čiaupas „AXOR Montreux“
  • „AXOR Montreux“ vonios maišytuvas
  • „AXOR Montreux“ priedai
  • „AXOR Montreux“ prie vonios
  • „AXOR Montreux Showerpipe“trijų skylių maišyvas
  • „AXOR Montreux“ trijų skylių maišytuvas

Daugiau informacijos apie „AXOR Montreux“ kolekciją

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem