Itin didelis XXL formato stacionarus galvos dušas.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Stacionarus galvos dušas & „Showerpipe“
„Rainmaker Select“

Patirkite vandenį visiškai nauju aspektu

Ar Jums taip pat patinka „dideli dušai“? Naujausias „hansgrohe“ XXL stacionarus galvos dušas vadinasi „Rainmaker Select“. Jo kampuotas, didelio formato diskas suteikia ne tik įvairių SPA pojūčių, jis taip pat tinkamas mėgautis estetiniu požiūriu.

Nuostabūs dušo pojūčiai: Su tokio didelio pločio disku (580 arba 460 mm) prausimasis duše tampa lepinimosi programa. Turėdami „Rainmaker Select“ galėsite rinktis tarp „Rain“, „Mono“ ir „RainFlow“ (580) ar „RainStream“ (460) srovių režimų. Taip Jūsų kūnas bus visiškai apgaubtas dušo lietumi, po sutelkta srove arba apipiltas krioklio. Toks galingas gūsis šalin nuplauna visą balastą ir nuostabiai atgaivina.

Rafinuotas dizainas: „Rainmaker Select“ turi dosnų, stiklinį galvos diską. Jis sukuria gaivos ir prabangos įspūdį, kadangi yra apipavidalintas su balta spalva. Įmontuokite XXL dydžio stacionarų galvos dušą pagal savo skonį ir vonios interjerą. 580-oje versijoje jis montuojamas tiesiai prie sienos. 460-oje versijoje jis montuojamas prie lubų ar sienos per dušo alkūnę. Nesvarbu, kur: savo lieknu chromo rėmu jis lengvai ir elegantiškai kybo vonios kambaryje. (Abiem kartais montavimas vyksta ant bazinio korpuso, tuo tarpu moderni technika nematomai pradingsta sienoje.)

Patogus dušo funkcijų valdymas: srovės režimus pasirenkate intuityviu būdu lengvai spustelėdami mygtuką ant termostato: per „Select“ technologiją. Iš „Shower Select“ asortimento galite pasirinkti sau tinkamą dušo funkcijų valdymą.

Paprasta valyti: Patogus valyti dušo galvos diskas lengvai nuimamas be jokių įrankių („QuickConnect“). Kalkių sankaupas galima pašalinti be nuėmimo – paprastai brūkštelint silikoninius antgalius („QuickClean“).

„Rainmaker Select“ – naujas dušo patogumo lygis

Paveikslėlių

Aiškaus dizaino ir erdvę formuojančio charakterio „Rainmaker Select“ vonios kambaryje sudeda akcentus.

„Showerpipe“? Virštinkinis ar potinkinis valdymas?

Norite atlikti savo vonios kambario remontą ir įmontuoti didelį SPA tipo lietaus dušą? Mąstote apie vonios kambarį kelioms kartoms? Tada nedelsdami įsirenkite „Showerpipe“. Tokia įvairiapusė dušo sistema susideda iš rankinio dušo galvutės (galimi įvairūs tipai) ir „Select“ termostato. Inovatyvi „hansgrohe“ termostato technika pasirūpina patikima tėkme „Flow“ – ir apsaugo nuo nemalonių temperatūros svyravimų.

Su „Rainmaker Select Showerpipe“ Jūsų dušas gaus švytintį naują veidą ir daug rafinuotų funkcijų, kurias valdysite per „ShowerTablet“. Be to, šis virštinkinis termostatas turi 700 mm ilgio lentyną iš stiklo ir chromo, ant kurios pakanka vietos viskam, ko tik Jums reikia maloniam prausimuisi duše. Kaip alternatyvą dušo galvų valdymui galite pasirinkite plokščią potinkinį termostatą, kuris bus elegantiškai patalpintas sienoje. Su šiais paslėptais „ShowerSelect“ elementais Jums padaugės laisvos vietos duše. Valdymo modulius galite gauti kampuoto arba užapvalinto dizaino.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem