Vanduo mygtuko paspaudimu su nauju „Select“ maišytuvu.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„Talis Select“ vonios kambario maišytuvai

Vandenie tekėk ir vandenie sustok mygtuko paspaudimu

Didžiausias valdymo patogumas dabar ir prie praustuvo. „hansgrohe“ abi maišytuvų linijas „Talis Select S“ ir „Talis Select E“ įrengė su „Select“ technologija. Tai reiškia: čia vandenį galite patogiai valdyti mygtuko paspaudimu. Ši nauja maišytuvų karta stebina naujoviška formų kalba, nes neturi valdymo svirties. Tai suteikia praustuvui kūrybinio ir funkcionalaus aiškumo. Ir padeda taupyti išteklius. Mat brangusis vanduo išjungiamas sekundžių greičiu paspaudžiant mygtuką. O vandens temperatūra? Reguliuojama sukant.

„Talis“ („Select“) S ir E: Patogumo stebuklas prie praustuvo

Paveikslėlių

„S“ žymi apvalų dizainą, o „E“ užapvalintus kampus.

Mažiau dizaino, daugiau valdymo patogumo

Naujoji maišytuvų karta su „Select“ technologija gali būti valdoma pirštais, rankomis ar alkūnėmis. Įvairus vandens tekėjimo aukštis reiškia, kad maišytuvai gerai „veiks“ bet kokio tipo praustuve. „Talis Select S“ praustuvo maišytuvų galima gauti 80, 100 ir 190 mm aukščio. Jau „Talis Select E“ dėl įvairaus aukščio (110 ir 240 mm) palieka tikrai daug vietos tarp maišytuvo galo ir praustuvo. „hansgrohe“ tai vadina „ComfortZone“.

Dabar išbandykite patys: „hansgrohe“ „ComfortZone“ testas parodys Jums tinkamą praustuvo ir maišytuvo derinį. Tam, kad derėtų bendras vaizdas, o nemalonūs vandens purslai liktų praeityje.

Vertinate „Talis“ dizainą su charakteringa plona rankenėle arba pasukamu čiaupu? Klasikiniai maišytuvai, žinoma, lieka asortimente – kai kurie iš jų („Talis“ S ir E) su nauju dizainu.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem