Naujovė: „hansgrohe“ virtuvinis maišytuvas su „Select“.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

Virtuviniai maišytuvai „Metris Select“ ir „Talis Select“

Maišytuvų karta su „Comfort-Flow“

Paprastumas yra geriausias receptas. Su naujais virtuviniais maišytuvais Metris Select ir Talis Select vandenį valdysite mygtuko paspaudimu. Vieną kartą paspaudus: vanduo teka, dar sykį paspaudus: nustoja tekėti. Su „Select“ mygtuku modernų virtuvės maišytuvą galima įjungti ir išjungti sekundės greičiu. Ir nebūtinai vien pirštais, taip pat delnu, viršutine plaštakos puse ar alkūne. Tai ne tik valdymo patogumas, bet ir vertingų išteklių taupymas. Maisto gaminimo mėgėjai patvirtina: Su protingais mygtukais kasdienis darbas virtuvėje tiesiog tirpsta rankose.

Patirkite, kaip susilieja visi darbo žingsniai, kai „Select“ mygtukas suderinamas su ištraukiamu (dviejų srovės režimų) čiaupu. Šitaip turėdami pusę metro daugiau laisvam judėjimui galėsite meistriškai ruošti maistą, plauti indus ar produktus ir įsipilti vandens. Netgi viena ranka. O „Metris Select“ ir „Talis Select“ apipavidalinimas? Tiesiog geras.

Naujas valdymo džiaugsmas prie plautuvės

Tobulo patogumo ir įvertinto apdovanojimais dizaino: Čia sužinoti viską apie „Metris Select“ virtuvinius maišytuvus.

Grakštus universalus įtaisas, išskirtinis charakteris: Čia sužinoti viską apie „Talis Select“ virtuvinius maišytuvus.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem