Tvari „Hansgrohe Group“, trise basomis gamtoje.

Tvariai produktyvi veikla ir atsakomybė

Ekologinis ir socialinis įžvalgumas atsispindi visoje linijoje

Įsigijusieji „hansgrohe“ dušo įrangą ar armatūrą galės džiaugtis gražia ir ilgaamže įranga. Tačiau tai dar ne viskas: „Hansgrohe Group“ apgalvoja viską – nuo pirmosios idėjos iki pakuotės. Gaminama taupant išteklius, o svarbiausia – darbo vietose, kuriose didžiausias dėmesys skiriamas žmogui. O kokia yra įmonės politika? Sumaniai teisinga.

Tvarūs srovės tyrimai, „Hansgrohe Group“ darbuotojai.

„Hansgrohe Group“ visuose veiklos taškuose galvoja ir dirba, vadovaudamasi tvarumo principu. Apie tai galvojama vykstant bet kuriems gamybos procesams. Taip pat didelis dėmesys skiriamas darbuotojams ir ištekliams.

Atsakingas įmonės valdymas, „Hansgrohe Group“.

„Hansgrohe“ siekia išskirtinių rezultatų. Mes didelį dėmesį skiriame trims svarbiems dalykams – ekonomikai, aplinkai ir visuomenei.

Tvarus „Hansgrohe Group“ projektas.

„Hansgrohe Group“ atlieka ir su įmonės interesais nesusijusią veiklą. Grupė ženkliai prisideda prie socialinių ir ekologinių projektų.

Tvari „EcoSmart“ technologija, „Hansgrohe Group“.
„hansgrohe“ specialistai kuria maišytuvus ir dušo įrangą, kuri namų ūkiuose ir viešbučiuose gali tausoti vertingus išteklius.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem