„hansgrohe“ prekių ženklo naujovės

Gražiausi momentai su vandeniu

Čia rasite „hansgrohe“ aukštesnės klasės naujus maišytuvus ir dušus. Sukūrėme juos pasitelkdami aistrą vandeniui ir vokiečių inžinierių meistriškumą. Atraskite „Select“, inovatyvią „hansgrohe“ technologiją su paprastu mygtuku. Valdymo džiaugsmas mygtuko paspaudimu: duše, prie praustuvo ir prie plautuvės.

Vyras mėgaujasi maudynėmis po „Raindance Select“ stacionariu dušu ir vos vienu mygtuko spustelėjimu pakeičia srovės rūšį.

Mūsų naujų dušų šūkis skelbia - džiaugsmas vienu mygtuko spustelėjmu. Pirmajame „hansgrohe“ stacionariame duše su įmontuotu „Select“ mygtuku galite rinktis iš dviejų srovės rūšių, o rankiniame duše - iš trijų.

Tempartūros ir vandens reguliatorius su gražaus dizaino lentynėle: „Ecostat Select“ termostatas

Nauja formos ir funkcijos simbiozė: šiuo termostatu ne tik individualiai valdoma temperatūra ir vandens kiekis po dušu. Papildomai jame įrengta graži, talpi lentynėlė įvairiems dušo reikmenims.

„Rainmaker Select“ stacionarūs dušai, moteris.
Džiaugsmas vienu mygtuko spustelėjimu: XXLstacionarius galvos dušus „Rainmaker Select“ ir „Rainmaker Select Showerpipes“ paprasta valdyti mygtuko spustelėjimu, ir jie suteikia naują dušo malonumo lygį. Vonios kambario maišytuvuose be svirtelių „Talis Select“ susilieja forma ir funkcija. O prie plautuvės darbas dabar tampa tikru malonumu: su „Metris“ ir „Talis Select“ virtuviniais maišytuvais.
Prausiamasi po „Rainmaker Select“ stacionariu galvos dušu.
Krintantis švelnus lietus ar gaivinantis vandens krioklys? Valdykite savo dušo malonumą mygtuko paspaudimu. Rinkitės tarp skirtingų srovės režimų ir pasinerkite į naujas dušo dimensijas! Jus taip pat sužavės aiškus, modernus šio naujo XXL dydžio stacionaraus galvos dušo dizainas.
Vanduo mygtuko paspaudimu su nauju „Select“ maišytuvu.
Vandenie tekėk ir vandenie sustok mygtuko paspaudimu! Ši naujovė ir prie praustuvo teikia ženkliai daugiau valdymo patogumo. Nauja „hansgrohe“ maišytuvų karta su „Select“ technologija išsiverčia be jokios svirtelės. Šitaip susiliedamos forma ir funkcija tampa moderniausiomis.
Naujovė: „hansgrohe“ virtuvinis maišytuvas su „Select“.
Viskas sklandu virtuvėje kasdienės ruošos metu. Su naujaisiais „Metris Select“ ir „Talis Select“ maišytuvais dizaino gurmanai dabar paleis ir užsuks vandens srovę ypatingai ergonominiu būdu. Plautuvė tampa komforto zona – ruošti maistą, įpilti vandens ar plauti produktus teikia tikrą malonumą.
„hansgrohe“ produktų naujienos
Paprasta persijungti į gerą nuotaiką. Dabar savo dušų klasiką „Croma“ „hansgrohe“ aprūpino išmanesne „Select“ technologija. Kad visa šeima galėtų praustis duše kaip įmanoma įvairiau. Paprasta, mygtuko paspaudimu. O naujųjų dušo galvučių dizainas? Taip pat visus pralinksmins!
„hansgrohe“ dušo strypas „Unica Comfort“ – tai bendras sprendimas.
Visa šeima turės už kur laikytis ir jausis tvirčiau: pritvirtinus „Unica Comfort“, visi duše ir vonioje jausis saugiai.
Naujieji „Metris“ maišytuvai - bet kokio lygio reikalavimams

Naudojant „Hansgrohe“ gaiviai patogius naujųjų linijų „Metris“, „Talis“, „Focus“ ir "Logis" praustuvų maišytuvus vonios kambaryje sukuriama daugiau laisvos vietos ir išplečiama komforto zona. Skaitmeniniai įtaisai Jums padės orientuotis.

Kodėl „hansgrohe Select“ teikia tiek malonumo?

  • Maišytuvai, dušų galvutės ir srovės režimai paklūsta Jūsų valdymui greitai, intuityviai ir patogiai.
  • Tarsi vaikų žaidimas lengvai paspaudžiamas mygtukas teikia malonumo visoms kartoms. Turintiems fizinių apribojimų žmonėms tobulai tinka ergonominis valdymas.
  • „Select“ mygtukas arba rankena veikia grynai mechaniškai, nenaudodami papildomos energijos. Jis yra patvarus ir buvo kruopščiai patikrintas testuojant nepalankiausiomis sąlygomis. Kad galėtumėte juo džiaugtis daug metų.
  • Rinkdamiesi gaminius galite semti pilnomis rieškutėmis: „hansgrohe“ siūlo įvairiapusį visų stilių asortimentą vonios kambariui ir virtuvei.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem