ACE

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„AXOR“ prekių ženklo naujovės

Savo vonios kambaryje ir virtuvėje mėgaukitės išskirtiniu dizainu ir nauju individualumu! „AXOR“ atnaujino savo sėkmingas kolekcijas, sukurtas bendradarbiaujant su tarptautinį pripažinimą pelniusiais dizaineriais ir architektais. Susipažinkite su naujomis galimybėmis ir išsirinkite sprendimus, vedančius į Jūsų svajonių vonios kambarį. Ir į tobulą virtuvės komfortą.

 

„AXOR ShowerHeaven“ stacionarus galvos dušas.
Avangardinis dizainas dera su inovatyviomis technologijomis. Dušas tampa nuostabių vandens patyrimų vieta. Naujieji „AXOR“ dušo produktai ir maišytuvai yra „non plus ultra“ duše. Prabangus: „AXOR ShowerHeaven“ 1200. Su nauja srovės rūšimi. Arba „AXOR“ stacionarus galvos dušas 350. Nepakartojamas visais aspektais.
„AXOR Uno“ praustuvų maišytuvai.

Savo vamzdžių formomis vonios kambario kolekcija „AXOR Uno“ atitinka išbaigtą purizmą: kraštutinis funkcionalumas, o dizaine palikta tik tai, kas svarbiausia: Cilindriški geometriniai elemente yra kvadratiniai arba švelniai išgaubti. Į „AXOR Uno“ įeina produktai praustuvams, dušams ir vonioms. 

„AXOR Montreux“ maišytuvai

Kolekcija „AXOR Montreux“ atitinka amžių sandūros tradicijas. Proveržio ir pažangos erą dvidešimto amžiaus pradžioje. Dušai ir maišytuvai primena apskritai pirmuosius pramoniniu būdu pagamintus maišytuvus. Atraskite naujus autentiškos klasikinės vonios kambario kolekcijos su moderniu valdymo patogumu variantus. 

„AXOR ShowerSelect“ duše.
Su mažu mygtuku dabar praustis duše dar patogiau.
„AXOR One“ dušo funkcijų valdymas.
„AXOR One“ termostato modulio dizainas yra aiškus ir suprantamas: plokščia, švelniai suapvalinta, dosnių proporcijų forma – paprastai ir intuityviai valdomas savarankiškas elementas duše, kurį galima paprastai ir intuityviai valdyti.
Aplinka su „AXOR Citterio E“.
Amžina kolekcija, kurioje susilieja patikrinti ir nauji dalykai. Išbaigtų formų „AXOR Citterio E“ dizainas apjungia aukštą kokybę su subtilia elegancija. Visų vonios kambario sričių gaminiai tobulai įsilieja į įvairaus stiliaus aplinką.
„AXOR Universal“ vonios kambario aksesuarai.
Su „AXOR Universal“ priedų programa suteiksite savo vonios kambariui asmeninį potėpį: elegantiškus ir su laiku neblėstančius elementus galima įvairiai panaudoti, o dėl universalaus dizaino juos galima pritaikyti skirtingų stilių aplinkoje.
AXOR ShowerProducts designed by Front

Trys „Front“ dizainerės elegantiškai pateikė tai, kas paprastai būna paslėpta: pasitelkusios skandinavišką paprastumą, jos atsigręžė į technikos estetiką ir iš vamzdžių, movų, vožtuvų bei piltuvų sukūrė žavingus dizaino objektus. „Front“ stilius atspindimas iš viso penkiuose „AXOR“ produktuose, skirtuose dušui.

AXOR LampShower designed by Nendo

„Nendo“ svajoja apie ribų išnykimą: apie susiliejančias skirtingas erdves, apie dušą su šviestuvu, po kuriuo galima pasistatyti kėdę, įsijungti šviesą ir skaityti. Ši studija mus sužavėjo, sukūrusi gyvenamojo kambario šviestuvą, kuris iš tiesų yra dušas. Kalbant poetiškai, „AXOR LampShower“ vonios kambariui įpūtė gyvenamosios erdvės dvasios. Elegantiškame dizaino objekte kone magiškai susijungia šviesa ir vanduo.

Veikiantis „AXOR Citterio Select“ virtuvinis maišytuvas.

Su nauju „AXOR“ virtuviniu maišytuvu plautuvė atrodo elegantiškai ir atitinka pažangiąsias technologijas. Grakštus maišytuvas turi patogią funkciją: mygtuko paspaudimu galima paprastai įjungti ir išjungti vandenį.

„AXOR Starck Organic“ vonios kambario maišytuvai šalia dviejų pastatomų praustuvų

„AXOR“ ir Philippe'as Starck'as laužo gyvybės elemento - vandens - vartojimo tradicijas. Naujosios vonios kambario kolekcijos branduolį sudaro organiškas minimalistinis dizainas ir ypač malonus vandens teikiamas pojūtis. „AXOR Starck Organic“ apjungia sumanias funkcijas ir ekologijos vertybes. Šiuo pagrindu kolekcijos šūkis skelbia: „Follow your Head and your Heart“.

All about new AXOR products:

AXOR Citterio E PDF 11,1 MB
AXOR Universal PDF 8,4 MB

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem