„hansgrohe“ prekių ženklo naujovės

Gražiausios akimirkos su vandeniu.

Čia rasite „hansgrohe“ aukštesnės klasės naujus maišytuvus, dušo produktus ir jų derinius. Sukūrėme juos pasitelkdami aistrą vandeniui ir vokiečių inžinierių meistriškumą. Atraskite pranašius sprendimus, kurie kasdieninį susitikimą su vandeniu pavers nedidele švente. Modernios technologijos ir išskirtinis dizainas vienam tikslui: Gražiausios akimirkos su vandeniu.

„Novus“ maišytuvai visam vonios kambariui.

Modernus, aiškus dizainas: Naujoji „hansgrohe“ linija įvairiai pritaikoma praustuvuose, voniose, dušuose ir bidė.

Moteris prausiasi po „Raindance E“.

Stačiakampiai, stilingi, lengvai suderinami: Prabangi „Raindance E“ linija žavi puikiu vandens tiekimu ir puošia vonios kambarį elegantiškais chromo ir stiklo paviršiais. Išskirtinis dizainas taps puikiu akcentu vonios kambaryje ir harmoningai derės su naujaisiais „Metropol“ linijos maišytuvais.Plati lentyna „ShowerTablet“ leis patogiai jaustis duše. 

Nauji gaminiai su „PowderRain“ srovės režimu.

Tūkstančiai smulkių mikroskopinių lašelių, purškiamų naujuoju „hansgrohe“ srovės režimu „PowderRain“ apgaubs Jus ir leis pasijusti lyg kokone. Šiame prieglobstyje, skirtame pasinerti, svajoti ir visiškai atsipalaiduoti, viskas neįtikėtinai švelnu ir tylu. Idealiai tinka jaukumą vertinantiems draugams, nes leidžia pasinerti į palaimą. 

Dušo funkcijų valdymas: „RainSelect“ ir dušo galvutės.

Susipažinkite su naujausiu „hansgrohe“ vonių valdymo centru: iki penkių vandens šaltinių su norimu purškiu ir temperatūra patogiu mygtuko spustelėjimu. Platūs stikliniai paviršiai ir elegantiški siluetai suteikia „RainSelect“ dizainui išskirtinį charakterį. 

Moteris prausiasi su „Croma“ 280 stacionariu galvos dušu.

Įvertinkite apvalų, patogiai priderinamą „Allrounder“ naujame kontekste: tai vienos srovės dušo galva „Croma“ 280 su 280 mm skersmens „RainAir“ dušo lietumi. Galima rinktis iš dviejų variantų už patrauklias kainas: patrauklaus dizaino stacionarų galvos dušą arba „Showerpipe“ dušo sistemą. 

Moteris su „Unica ShowerSet“.

Įvertinkite komfortą ir patikrintą TÜV saugumą duše visai šeimai. „Unica Comfort“ sujungia dušą ir laikymosi strypą į vieną produktą bei išsiskiria patogia pėdų atrama ir lentyna, kad praustumėtės su malonumu. 

„hansgrohe Metropol“ su bėgančiu vandeniu.

Atraskite įspūdingą „Metropol“ linijos maišytuvų dizainą ir pasinerkite į tikslios geometrijos pasaulį. Tikslūs kontūrai ir didelės erdvės išskiria šiuos aukštos kokybės maišytuvus praustuvams, vonioms ir dušams. Rinkitės iš penkių skirtingų aukščių. Kraštai ir briaunos gali būti tiesiog elegantiški! 

Moteris su „hansgrohe Metropol Classic“.

Papuoškite vonią elegantiškais „Metropol Classic“ linijos maišytuvais, kurie suteiks dizainui harmoningos klasikos akcentų. Platus asortimentas leidžia užtikrinti vonios, praustuvo ir dušo dizaino vientisumą ir papuošti ją stilingais paauksuotais akcentais. 

Vaikai su „hansgrohe“ deriniu.

Atraskite mūsų naujienas virtuvės širdžiai: nuo aukštos kokybės kriauklių iki ergonomiškų virtuvinių maišytuvų, išsiskiriančių moderniais deriniais ir naudojimo patogumu. Ilgalaikiam džiaugsmui naujoje virtuvėje, kuri atitinka kaip tik jūsų poreikius. 

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem