Nauja: „Raindance Select S“ su „PowderRain“ mikrolašeliais

Švelnus, tylus, purškiantis: Naujasis kokono formos dušas

Ar ir Jūs esate „Cocooning“, leidžiančio pasinerti į palaimą, draugas? Tada Jums tikrai patiks privataus SPA namuose idėja. Tūkstančiai smulkių mikrolašelių, purškiamų naujuoju „hansgrohe“ srovės režimu „PowderRain“ apgaubs Jus ir leis pasijusti lyg kokone. Jūsų naujame prieglobstyje, skirtame pasinerti, svajoti ir visiškai atsipalaiduoti, viskas neįtikėtinai švelnu ir tylu. Smulki srovė buvo specialiai sukurta atpalaiduojančiam poilsiui. Kad jaustumėtės apglėbti ir saugūs ir galėtumėte kasdien mėgautis unikaliais prausimosi duše pojūčiais.

Itin tylūs mikrolašeliai – sukurti „hansgrohe“ garso laboratorijoje

„hansgrohe“ dušuose įrengtas „PowderRain“ reiškia pačią maloniausią tekančio vandens patirtį. Dėl tūkstančių mikrolašelių jausitės lyg stovėtumėte vasaros lietuje. Purkštukai purškia vandenį itin tyliai. „hansgrohe“ garso laboratorijos specialistams pavyko ypač sumažinti dušo skleidžiamą triukšmą: iki šnabždesio. Kad atlikdami kasdienes kūno priežiūros procedūras galėtumėte visiškai atsipalaiduoti. Be to, „PowderRain“ ne tik švelnus, bet ir efektyvus. Nesuskaičiuojama galybė itin smulkių lašelių labai efektyviai nuplaus dušo gelį ir išskalaus šampūną.

Mikrolašeliai, maksimalus efektyvumas, mažiau taškymo ir ekonomiškumas

Vandens tiekimas mikrosrove yra toks sumanus, kad prausiantis duše beveik nesitaško. Mažiau besitaškanti srovė gali reikšti tik vieną: mažiau kalkių nuosėdų = mažiau valymo. Tikras malonumas kiekvienam vonios kambariui. Ypač tinka atviro tipo dušams, kai vyrauja permatomo vonios kambario tendencija. Ar tausojate aplinką? „PowderRain“ mažina vandens sąnaudas. Taip prausdamiesi duše sutaupysite iki 20 procentų vandens ir elektros energijos. Mėgaukitės natūraliu prausimosi duše malonumu ir tuo pačiu tausokite išteklius!

Norite į dušą su „PowderRain“?

Paveikslėlių

Čia susipažinkite su galimybėmis.

  • „hansgrohe“ dušo komplektas su „PowderRain“.
  • „hansgrohe“ stacionarus galvos dušas su „PowderRain“.
  • „hansgrohe“ „Showerpipe“ su „PowderRain“.
  • „hansgrohe“ rankinio dušo galvutė su „PowderRain“.
  • „hansgrohe“ „PowderRain“ išplauna visą šampūną.
  • „hansgrohe“ „PowderRain“ yra purškiantis.
  • „PowderRain“: išbandyta „hansgrohe“ laboratorijoje.

„PowderRain“ visose „hansgrohe“ rankinio dušo galvutėse, dušo komplektuose ir dušo sistemose

„hansgrohe“ į „Raindance Select S“ dušo asortimentą įdiegė naujus srovės režimus – visame pasaulyje populiari, moderni ir aukščiausios klasės linija, pasižyminti dideliu funkcionalumu ir patikimumu. Mūsų asortimente kiekvienas ras asmeniniams poreikiams tinkantį sprendimą: nuo paprasto ant viršaus užsukamos rankinio dušo galvutės iki visiškai sumontuotos dušo sistemos su potinkiniu valdymu. Rankinio dušo galvutė „Raindance Select S 120 3jet P“ purškia itin smulkius lašus. Be to Jus lepins „Rain“ (dušo lietus) ir „Whirl“ (švelni masažinė srovė) srovės režimai. Su tinkamu dušo stovu tai pavirs į dušo komplektą „Raindance Select S 120 3jet P“. Įsirengus stacionarų galvos dušą „Raindance S 240 1jet P“, Jūsų visą kūną drėkins itin smulkūs mikrolašeliai. O viską turintis stacionaraus galvos dušo, rankinio dušo galvutės (abu su „PowderRain“) ir termostato derinys gali reikšti tik vieną: „Showerpipe Raindance Select S 240 1jet P“.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem
<% } //bolIsPublishMode %>