„hansgrohe“ „Raindance E“ linijos dušai.

Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„Raindance E“: Geometrinių formų ir nesenstančiai elegantiška

Maudymosi duše džiaugsmas įgavo naują formą

„hansgrohe“ dušo asortimentas „Raindance E“ padės prikaustyti žvilgsnį moderniame vonios kambaryje. Kvadrato formos stacionaraus galvos dušo plokščia geometrija ir itin kokybiški paviršiai iš chromo bei įbrėžimams atsparaus apsauginio stiklo sudėlioja dizaino akcentus. Tiesių kampų ir plokščių paviršių derinys užtikrina harmoningą „Showerpipe“, dušo komplekto, dušo stovo ir „ShowerTablet“ termostato perėjimą. Įvairus „Raindance E“ asortimentas teikia Jums daugybę galimybių kurti savo svajonių vonios kambarį. Pageidaujate itin darnios vonios kambario aplinkos? Maišytuvų linija „Metropol“ puikiai dera su „Raindance E“. Jos dizainas – tai tikslios geometrinės formos.

Dizainas ir funkcionalumas: XXL dydžio dušo funkcionalumas

„Raindance E“ stacionarus galvos dušas lepina apgalvotu ir efektyviu srovės disku: Viduryje srovė yra intensyvesnė, kad būtų galima greitai išplauti šampūną. Išorėje vienas šalia kito išdėstyti mažesnio intensyvumo purkštukai. Smulkus dušo lietus maloniai apgaubia visą Jūsų kūną. „AirPower“ purškia didelius, lengvus lašus. Norintys taupyti vandenį, renkasi variantą su „EcoSmart“.

„Raindance E“: Nesunku derinti, individualu ir prabangu

Paveikslėlių
 • Stacionarus galvos dušas „Raindance E“, „FixFit Porter 300“.
 • „hansgrohe“ „Showerpipe“ „Raindance E“.
 • „hansgrohe“ stacionarus galvos dušas „Raindance E“.
 • Dušo komplektas „Unica E“ su „ShowerTablet 350“.
 • Dušo stovas „Unica E“ su dušo laikikliu.
 • Dušo stovas „Unica E“, lentyna „Casetta E“.
 • „ShowerTablet 600“ su lentynėle.

„Raindance E“ asortimentas: Daug variantų, lepinantys potyriai

Galite rinktis iš keturių „Raindance E“ variantų – tai, kas atitinka Jūsų asmeninį įsivaizdavimą:

 • Kvadratinis stacionarus galvos dušas garantuoja XXL malonumą duše. Planuojantys savo svajonių vonios kambarį gali rinktis iš trijų montavimo sienoje ar lubose variantų. Lubose montuojamame variante (srovės diskas ˜– 400 x 400 mm) lubos ir dušas sudaro harmoningą visumą.
 • Dušo komplektas išsiskiria plokščio dušo stovo „Unica E“ elegantiškumu ir dušo galvutės „Raindance Select S 120“ komfortu. Užsifiksuojantis, reguliuojamo aukščio, pasukamas ir palenkiamas dušo laikiklis leis pritaikyti dušo galvutę Jūsų poreikiams. Pasirinkite pageidaujamą paviršių: veidrodinis chromas, baltos ir chromo arba juodos ir chromo spalvų derinys. Dušo stovą galima įsigyti ir atskirai.
 • „ShowerTablet“ dušui sujungia dušo termostato komfortą su talpia 350 arba 600 mm pločio lentynėle. Kvadratinė „Raindance E“ forma atkartojama priekinėje apsauginio stiklo dalyje – veidrodinio chromo arba chromo ir baltos spalvos derinyje. Aiškūs simboliai ir ergonomiškos rankenėlės, kad galėtumėte valdyti intuityviai.
 • Voniai skirtas „ShowerTablet“ – tai vonios maišytuvas ir termostatas viename gaminyje. Derinkite jį su pasirinkta dušo galvute ir patogiu sukamuoju judesiu keiskite vandens šaltinį.
 • Su „Showerpipe“ mėgaukitės visais dušo komplekto ir termostato privalumais viename gaminyje. Jį paprasta montuoti ant jau esamų jungčių, todėl tai puikus pasirinkimas remontuojantiems vonios kambarį.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem