„Informacijos apie prekybos atstovus persiuntimo" funkcijos naudojimo sąlygos

Parengimo data 07/2012

Naudojant „Informacijos apie prekybos atstovus persiuntimo" funkciją per Hansgrohe SE, galioja šios sąlygos.

1. Paslaugos

Savo interneto svetainės vartotojams suteikiame „Informacijos apie prekybos atstovus persiuntimo“ galimybę. Naudodamasis prekybos taškų paieška, vartotojas gali išsirinkti prekybos atstovą ir jo adresą persiųsti pasirinktiems gavėjams el. paštu arba SMS žinute. Šiuo atveju vartotojas pats nurodo gavėjus ir jų ryšio duomenis (el. pašto adresą arba mobiliojo telefono numerį). Tada mes parengiame žinutės turinį (prekybos atstovo ryšio duomenis ir reikalingus kontaktinius duomenis). Jeigu siunčiama SMS žinutė, vartotojas teksto keisti ir pildyti negali, bet el. laiške gali papildyti pavadinimo eilutę ir žinutės tekstą. Informacija siunčiama nekoduota ir siuntimas atšaukiamas, jeigu gavėjas mūsų atžvilgiu to pageidauja.

2. Mūsų atsakomybė

„Informacijos apie prekybos atstovus persiuntimo“ funkcija yra mūsų savanoriška ir nemokama paslauga, kuri gali būti bet kada nutraukta arba apribota. Mes netikriname, ar vartotojo pateikti gavėjo ryšio duomenys yra teisingi, ir negarantuojame, kad funkcija bus prieinama arba kad duomenys bus sėkmingai persiųsti ir gauti el. paštu ar SMS žinute.

3. Vartotojo atsakomybė

Vartotojas patvirtina, kad gavėjas sutinka gauti žinutę.

Vartotojas yra atsakingas tik už tą turinį, kurį sukūrė, pasirinko ir persiuntė pats arba jo atstovai, arba kiti prie jo prieigos prisijungę asmenys, bet ne už mūsų suteiktus prekybos atstovo ryšio duomenis. Vartotojas, papildantis ar kuriantis žinutės turinį, turi nepažeisti galiojančių įstatymų ir, svarbiausia, neplatinti įstatymu draudžiamo, autorines teises pažeidžiančio ar įžeidaus turinio. Naudojant „Informacijos apie prekybos atstovus persiuntimo“ funkciją, draudžiama siųsti masinius el. atvirukus ir perduoti bet kokio kitokio pobūdžio reklamos ar rinkodaros pranešimus ar masinius laiškus. 

4. Vartotojo teisinė atsakomybė už savo elgesį

Vartotojas, pažeidęs sutartyje ar įstatyme numatytas savo pareigas, atsako prieš mus pagal įstatymų nuostatas.

Be to, visos trečiųjų asmenų pretenzijos dėl jų teisių pažeidimo, adresuotos mums, tenka vartotojui, pasinaudojusiam informacijos persiuntimo funkcija. Pasiliekame teisę vartotojui, pažeidusiam savo pareigas, galiojančius įstatymus ar sąžinės principus, laikinai arba visam laikui nutraukti galimybę naudotis funkcija.

Duomenų apsaugos informacija

Jums naudojantis mūsų funkcija „Informacijos apie prekybos atstovus persiuntimas“, Jūsų nurodyti siuntėjo ir gavėjo el. pašto adresai, mobiliųjų telefonų numeriai, vardai ir pavardės bei Jūsų žinutė bus naudojami ir saugomi pagal įstatymų reikalavimus ir mūsų duomenų apsaugos informaciją.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem