El. atvirutės naudojimo sąlygos

Parengimo data 07/2012

Naudojant el. atvirutės persiuntimo funkciją per Hansgrohe SE, galioja šios sąlygos.

1. El. atvirutės persiuntimo paslaugos

Interneto svetainės www.hansgrohe.lt vartotojams siūlome el. atvirutės persiuntimo paslaugą, pagal kurią vartotojas savo pasirinktiems gavėjams į nurodytus el. pašto adresus gali nusiųsti el. laišką. Vartotojas pats įrašo žinutės tekstą ir iš mūsų pateiktų variantų išsirenka el. atvirutę ir nurodo kontaktinius duomenis. Informacija siunčiama nekoduota ir siuntimas atšaukiamas, jeigu gavėjas mūsų atžvilgiu išreiškia tokį pageidavimą.

2. Mūsų atsakomybė

El. atvirutės persiuntimo funkcija yra mūsų savanoriška ir nemokama paslauga, kuri gali būti bet kada nutraukta arba apribota. Mes netikriname, ar pateiktas el. pašto adresas yra teisingas, ir negarantuojame, kad funkcija bus prieinama arba kad atvirutė bus sėkmingai persiųsta ir gauta el. paštu.

3. Vartotojo atsakomybė

Vartotojas patvirtina, kad gavėjas sutinka gauti žinutę.
Vartotojas yra atsakingas tik už tą turinį, kurį sukūrė, pasirinko ir persiuntė pats arba jo atstovai, arba kiti prie jo prieigos prisijungę asmenys. Vartotojas turi nepažeisti galiojančių įstatymų ir, svarbiausia, neplatinti įstatymu draudžiamo, autorines teises pažeidžiančio ar įžeidaus turinio. Naudojant el. atvirutės persiuntimo paslaugą, draudžiama siųsti masinius el. atvirukus ir perduoti bet kokio kitokio pobūdžio reklamos ar rinkodaros pranešimus ar masinius laiškus.

4. Vartotojo teisinė atsakomybė už savo elgesį

Vartotojas, pažeidęs sutartyje ar įstatyme numatytas savo pareigas, atsako prieš mus pagal įstatymų nuostatas.

Be to, visos trečiųjų asmenų pretenzijos dėl jų teisių pažeidimo, adresuotos mums, tenka vartotojui, pasinaudojusiam atvirutės persiuntimo funkcija. Pasiliekame teisę vartotojui, pažeidusiam savo pareigas, galiojančius įstatymus ar sąžinės principus, laikinai arba visam laikui nutraukti galimybę naudotis funkcija.

Duomenų apsaugos informacija

Jums naudojantis mūsų el. atvirutės persiuntimo funkcija, Jūsų nurodyti siuntėjo ir gavėjo el. pašto adresai, vardai ir pavardės, Jūsų žinutė bei IP adresas bus naudojami ir saugomi įstatymų numatyta tvarka ir pagal ir mūsų duomenų apsaugos informaciją.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem