Socialinė žiniasklaida

Išlaikykite internetinį ryšį su „Hansgrohe“

„Facebook“, „Twitter“, „Youtube“ ar „Flickr“ svetainės – socialinės žiniasklaidos pasaulis yra žavus, įvairiapusis ir atveria naujas bendravimo galimybes. Taip pat ir įmonei „Hansgrohe SE“. Dėl šios priežasties pateikiame Jums visų socialinių tinklų ir interneto platformų sąrašą, kuriuose galite su mumis palaikyti ryšį. Užmeskite akį nuolat - sąrašas pastoviai plečiamas.

Raskite „Hansgrohe“ puslapį „Facebook“ svetainėje

„Facebook“

„Facebook“ svetainė, kuria naudojasi apie 900 milijonų vartotojų, yra didžiausias socialinis tinklas internete. Įmonei „Hansgrohe SE“ jis suteikia naujų galimybių bendrauti su klientais, partneriais ir interesantais.

Tapkite prekių ženklo „hansgrohe“ ir mūsų išskirtinio dizaino prekių ženklo „AXOR“ gerbėju „Facebook“ svetainėje. Nuolat sužinokite naujienas apie mūsų gaminamus produktus, renginius bei įdomybes vandens, dizaino, architektūros ir tvarumo temomis. „Facebook“ svetainėje taip pat galite komentuoti ir su savo draugais dalintis visomis mūsų žinutėmis. Džiaugsimės, jei išreikšite savo nuomonę!

„hansgrohe“ puslapis „Facebook“ svetainėje 
„AXOR“ puslapis „Facebook“ svetainėje

Sekite „Hansgrohe SE“ naujienas „Twitter“ svetainėje

Sekite „Hansgrohe SE“ informaciją „Twitter“ svetainėje ir visada žinosite apie mūsų įmonę, prekių ženklus „Hansgrohe“ ir „AXOR“ skelbiamas naujienas bei įdomybes vandens, dizaino ir tvarumo temomis.

„Twitter“ svetainė - tai trumpųjų žinučių paštas, kuriame internetu savo įrašus skelbia žmonės ir įmonės. Užsiregistravę svetainėje „Twitter“, galite sekti kitų vartotojų informaciją ir prenumeruoti jų naujienas (angl. „tweets“). Be to, galite patys skelbti savo įrašus ir Jūsų informaciją sekantiems vartotojams (angl. „follower“) pranešti, ką norite. Įrašas gali būti ne daugiau kaip 140 spaudos ženklų ilgio.

Atraskite „Hansgrohe SE“ „Youtube“ svetainėje

Naujienos interneto televizijos formatu: „Youtube“ svetainėje supažindinsime Jus su savo naujausiais produktais ir vonios kambario sprendimais, specialiais pasiūlymais, akcijomis ir prekių ženklų naujienomis.

Dizainas ir kokybė, naujovės ir tvarumas, vandens teikiamas džiaugsmas ir atgaiva: atraskite visą „Hansgrohe“ pasaulį, pateikiamą išskirtiniuose trumpuose filmuose, vaizdo klipuose ir parodų reportažuose.

Hansgrohe naudoja įvairius slapukus. Jūs galite sutikti su visais slapukais arba nustatyti savo asmeninius nustatymus bei peržiūrėti privatumo politiką.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem