Parsisiųsti „Flash Player“ (linked)

„Axor Bouroullec Planuoklis“

Žingsnis po žingsnio internete suprojektuokite savo asmeninę prausimosi vietą ir praustuvą

Ką reiškia laisvė vonios kambaryje? „Axor Bouroullec“ panaikina visas ribas, iškylančias kuriant svajonių vonios kambarį. Naudodami programą, galite atrasti visas „Axor Bouroullec“ įvairialypės sistemos išskirtines galimybes.

Ši „Axor“ vonios kambario kolekcija Jums suteikia laisvę rinktis: nevaržykite savo kūrybos! Prie Jums patinkančio praustuvo priderinkite pageidaujamą maišytuvą ir išdėstykite pagal savo funkcinius ir estetinius poreikius. Tokios pačios galimybės rinktis suteikiamos ir projektuojant vonią. Prie jos priderinkite tinkamiausią maišytuvą, kurį valdyti Jums būtų patogiausia, ir nustatykite visų elementų vietą.

Koks vonios kambarys idealiai atspindi mano gyvenimą?

Dar prieš pradedant konkrečiai projektuoti, ši programa Jums padės apmąstyti pagrindinius klausimus: Kiek vietos turiu savo vonios kambaryje? Kaip norėčiau sumontuoti praustuvą? Kaip norėčiau naudoti vandenį? Kokios funkcijos man svarbios?

Vietos taupymas? Tinkamumas vaikams? Energijos taupymas? Klasika?

Imkimės darbo: naudodami „Axor Bouroullec“ programą, savo praustuvą arba vonią tobulai pritaikykite sau, pagal savo poreikius.
Pavyzdžiui:

  • jeigu norite taupyti vietą, maišytuvą junkite ne prie praustuvo. Tada turėsite daugiau vietos daiktams pasidėti; 
  • jeigu praustuvu naudosis vaikai, rankeną prijunkite dar prieš praustuvą, kad ją būtų lengva pasiekti;
  • jeigu norite taupyti energiją, šaltą ir karštą vandenį atsukite dvejomis atskiromis rankenomis. Šalto vandens rankena turėtų būti prieš karšto vandens rankeną, nes intuityviai pirma atsukama artimesnė rankena;
  • jeigu norite klasikos, vandens čiaupą įstatykite maišytuvo gale, viduryje.
  • jeigu siekiate asmeninės ergonomijos, vonios vandens maišytuvą ir rankinį dušą įrenkite skirtingose vonios atbrailos arba plytelėmis apklijuoto krašto vietose;
  • jeigu norite taupyti vietą ir maišytuvą lengvai valdyti, rinkitės sieninį vonios maišytuvą, pagal pageidavimą - netgi su lentyna.

Atraskite daugiau galimybių, kurias su suteikia projektavimo programa. Savo asmeninę sąranką galite išsaugoti. Atspausdintą versiją atsineškite į konsultaciją su savo prekybos atstovu. Taip dar žingsneliu priartėsite prie savo svajonių vonios kambario.

„Hansgrohe“ naudoja slapukus, kad Jums užtikrintų kuo geresnes paslaugas. Jei Jūs toliau naršysite šiame tinklapyje nepakeitę savo nustatymų, sutiksite su slapukų naudojimu.

   

Gerai