„Hansgrohe“ grupės būstinė Šiltacho mieste, Vokietijoje.
Prisistato pasaulinio lygio žaidėjas

Skaičiai ir faktai apie „Hansgrohe Group“

Šiltacho mieste (Vokietija) įsikūrusi „Hansgrohe Group“ yra pasaulinio lygio žaidėjas vonios kambario ir virtuvės sektoriuje. Čia sužinosite daugiau apie įmonę ir jos atstovaujamas vertybes. Beje, „hansgrohe“ kartu su AXOR yra „Hansgrohe Group“ priklausantys prekių ženklai.

Ateičiai reikia kilmės

„Hansgrohe Group“ yra inovacijų, dizaino ir kokybės srityse vonios kambario ir virtuvės sektoriuje lyderiaujanti įmonė. Be aukščiausios kokybės prekių ženklo „hansgrohe“, kurio tinklalapyje kaip tik ir naršote, įmonei „Hansgrohe“ dar priklauso dizaino prekių ženklas AXOR, kurio gaminiai skirti prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms.

1901 m. Švarcvalde įkurta įmonė, gaminanti maišytuvus, dušus ir dušo sistemas, suteikia vandeniui formą ir funkciją. Išskirtiniai išradimai, pvz.,

  • pirmoji dušo galvutė su skirtingais srovės režimais,
  • pirmasis ištraukiamas virtuvės maišytuvas arba net
  • pirmasis dušo laikiklis,

priklauso įmonės istorijai.

„Hansgrohe Group“ gamina ilgaamžius kokybiškus produktus ir prisiima atsakomybę už žmones bei aplinką. Tvari išteklius tausojančių produktų gamyba yra tarptautiniu mastu įsitvirtinusi verslo veikloje. 

Tiems, kas nori daugiau sužinoti apie įmonę, padės toliau pateiktos nuorodos, vedančios tiesiai į „Hansgrohe Group“ tinklalapį. Jame sukaupėme daug Jums svarbios informacijos.

Sėkmės veiksnys: darbuotojai

„Hansgrohe“ dirba žmonės, kurie mėgsta meistrauti, jiems patinka dirbti su gražiai suprojektuotais ir gerai veikiančiais kokybiškais produktais. Jie yra puikūs savo srities žinovai, kasdien pasiryžtantys kažkam naujo, taip pat ir vandens stichijai. Jie yra raktas į nuolatinę „Hansgrohe Group“ sėkmę.

Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą