Prisistato prekių ženklų gamintojas

Skaičiai ir faktai apie „Hansgrohe“ grupę

Čia sužinosite visą naudingą informaciją apie įmonę „Hansgrohe“. Turėdama 34 bendroves ir 22 pardavimo biurą visame pasaulyje, įmonė „Hansgrohe“ yra viena pasaulinės santechnikos produktų rinkos dalyvių. 2018 m. įmonėje dirbo apie 5 000 darbuotojų ir ji tiekė produktus į daugiau nei 140 šalių. „Hansgrohe“ grupei priklauso prekiniai ženklai „AXOR“ ir „hansgrohe“.

Ateičiai reikia kilmės

Specializuotas maišytuvų ir dušo produktų gamintojas „Hansgrohe“ yra tradicijų namai. 1901 m. įmonės įkūrėjas Hans‘as Grohe Šiltache, Švarcvalde, įsteigė mažą metalo liejyklą. Kūrybos centras ir įmonės buveinė vis dar ten. Šiandien „sumaniojo Hans’o“ sukurtą prekių ženklą „hansgrohe“ lydi pasaulinė šlovė: produktai naudojami ir vertinami visame pasaulyje.

„Hansgrohe“ grupė: Visuose žemynuose

"Hansgrohe" įmonė...
  • yra Europos akcinė bendrovė („Societas Europaea“), kurios akcijomis biržoje neprekiaujama;
  • turi du pagrindinius akcininkus:
  • JAV koncerną „Masco Corporation“, Teiloras, Mičiganas, kuris turi kontrolinį akcijų paketą (68 procentus)
  • „Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH“, Šiltachas, Klauso Grohe’o šeima (32 procentus).

Didelė tarptautinė „Hansgrohe“ įmonių grupė vykdo gamybą Vokietijoje, Prancūzijoje, Kinijoje ir JAV. 77 procentai apyvartos sutelkta užsienyje.

Jūsų dėmesiui: „hansgrohe“ prekių ženklas - „Hansgrohe“ įmonė

Šioje interneto svetainėje rasite viską apie prekių ženklą „hansgrohe“ ir šio prekių ženklo aukščiausios kokybės produktus vonios kambariui ir virtuvei. AXOR dizaino prekių ženklo produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms rasite AXOR interneto svetainėje. „Hansgrohe“ grupės interneto svetainėje pateikiame svarbią informaciją apie „Hansgrohe“ įmonę.

 Spragtelėję ant šių nuorodų, pateksite tiesiogiai į „Hansgrohe“ grupės interneto svetainę:
Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą