Įmonės vertybės

Kokybė, kuria galite pasikliauti

Mūsų produktų kokybę pajusite maudydamiesi duše ar plaudamiesi rankas. Kas už to slypi? Kas skatina „Hansgrohe“ judėti pirmyn, kokią svarbą įmonė turi ekonomikai, kokią atsakomybę ji prisiima? Į Švarcvaldo įmonę, kurios produktų galima rasti visame pasaulyje, pažvelkite pro rakto skylutę. Paskaitykite, kuo išsiskiriame iš kitų. Ir tai, kas mums svarbu.

Išbandyta „hansgrohe“ prekių ženklo kokybe galite pasikliauti. Jų privalumai: aukščiausios klasės produktai, išskirtinis dizainas, tvari gamyba ir geras aptarnavimas. Norime daugiau papasakoti apie šiuos dalykus:

Kokybe norime jums parodyti, kas, mūsų nuomone, yra „aukštos kokybės darbas“.
 
Dizainas padeda išsiskirti: Jau daugiau nei 30 metų „Phoenix Design“ kuria „hansgrohe“ prekių ženklo veidą. Sužinokite daugiau apie visame pasaulyje žymią dizaino studiją. Ir atraskite platų dizaino kainų pasirinkimą, pagrįstą kokybės poreikiais ir „Hansgrohe“ grupės dizaino lyderyste. 
"Skirsnyje Tradicijos ir inovacijos galite paskaityti apie įmonės istoriją. Ar žinojote, kad Hans‘as Grohe yra dušo stovo išradėjas? Iki šių dienų apie daugybę išradimų liudija nesuskaičiuojami patentai ir puikios ateities technologijos.

„Hansgrohe“ grupė rūpinasi savo veiklos tvarumu ir ją vykdo atsakingai. Skiltyje Atsakomybė galite sužinoti, dėl kokių dar priežasčių reikėtų įsigyti „hansgrohe“ produktą. "
Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą