Status 05 / 2018

Duomenų apsaugos informacija

Bendroji informacija

Asmeninių duomenų apsauga yra labai svarbi: Hansgrohe SE, Auestr. 5-9, 77761 Schiltach ir Hansgrohe atstovybei Lietuvoje, Santoza, Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius. Jūsų asmens duomenis mes renkame, apdorojame ir naudojame tik a) laikydamiesi ir nepažeisdami įstatymuose numatytų teisių arba b) turėdami Jūsų išskirtinį leidimą. Toliau pateikiama informacija apie įstatymuose mums numatytas teises, kai aiškiai nenurodoma apie būtinybę gauti asmens leidimą.

Mūsų interneto svetainės pasiūlos naudojimas

Jums iškvietus mūsų interneto svetainės pasiūlymus, mes renkame ir trumpą laiką saugome šiuos naudojimo duomenis, kad galėtumėte naudoti mūsų svetainę: Jūsų tapatybės duomenys (Jūsų IP adresas, tam tikromis aplinkybėmis - vartotojo vardas ir slaptažodis), svetainės naudojimo pradžia, pabaiga, pobūdis ir apimtis bei duomenys apie Jūsų naršyklės ir operacinės sistemos rūšį. Tai yra būtina techninė procedūra iškviečiant interneto svetaines WWW formatu. Ši nuostata taip pat galioja Jums naudojant mūsų naujienlaiškių turinį (mūsų naujienlaiškiai siunčiami tik pagal Jūsų pageidavimą ir esant aiškiam Jūsų leidimui).

Jūsų savanoriškai pateikti asmens duomenys

Kai mūsų interneto svetainių kontaktiniuose klausimynuose, el. laiškuose ar kitokioje korespondencijoje savanoriškai nurodote savo asmens duomenis, pvz., vardą, pavardę, titulą, el. pašto arba pašto adresą, telefono numerį ir parašote asmeninę žinutę, šiuos duomenis mes išsaugome ir naudojame tik Jūsų užklausai įgyvendinti (pvz., prašomai informacijai išsiųsti, techniniams ar kitokiems klausimams atsakyti, Jūsų atsiliepimus apie mūsų interneto svetainę pakomentuoti).

Mūsų interneto svetainėje užpildydami darbuotojų atrankos klausimyną, galite išreikšti norą atlikti tam tikrą veiklą (pvz., dirbti, atlikti mokslinį tiriamąjį darbą ar praktiką) „Hansgrohe“ koncerno įmonėje Jūsų šalyje. Klausimyne Jūsų nurodytus asmens duomenis mes perduosime darbo vietą siūlančiai Jūsų šalies bendrovei. Duomenys perduodami tik darbuotojų atrankos tikslu. Jūsų asmens duomenis mes ištrinsime iškart juos perdavę. Darbo vietą siūlanti įmonė šiuos duomenis ištrina ne vėliau kaip per šešis mėnesius nuo darbuotojų atrankos pabaigos. Ši nuostata galioja tada, kai įstatymų numatyta tvarka duomenų ilgiau saugoti neprivaloma.

Per mūsų interneto svetainę, atlikę prekybos atstovų paiešką, galite nusiųsti užklausą savo išsirinktam prekybos atstovui. Mes netikriname Jūsų įvestų duomenų, tik persiunčiame Jūsų užklausą tiesiai prekybos atstovui, kuris tada gauna Jūsų įvestą informaciją su Jūsų asmens duomenimis. Jeigu Jūs nepageidaujate dalyvauti prekybos atstovo vertinime ir jeigu įstatymų numatyta tvarka duomenų ilgiau saugoti neprivaloma, persiuntę šiuos duomenis, juos ištriname.

Jums naudojantis mūsų funkcija „Informacijos apie prekybos atstovus persiuntimas“, mes išsaugome Jūsų nurodytus siuntėjo ir gavėjo el. pašto adresus, mobiliųjų telefonų numerius, vardus ir pavardes bei Jūsų žinutę. Išsiuntę el. laišką asmens duomenis nedelsdami ištriname, jeigu įstatymų numatyta tvarka duomenų ilgiau saugoti neprivaloma.

Jums naudojantis mūsų el. atvirutės persiuntimo funkcija, mes išsaugome Jūsų nurodytus siuntėjo ir gavėjo el. pašto adresus, mobiliųjų telefonų numerius, vardus ir pavardes, Jūsų žinutę bei IP adresą. Išsiuntę el. laišką asmens duomenis nedelsdami ištriname, jeigu įstatymų numatyta tvarka duomenų ilgiau saugoti neprivaloma.

Jeigu užsiregistravote gauti mūsų naujienlaiškį, reguliariai gausite informacijos apie įmonę „Hansgrohe“ ir jos prekių ženklus „hansgrohe“ ir „AXOR“. Šiems pranešimams taip pat priskiriama informacija apie gaminius, atsiradimo istorijas, loterijos žaidimus, rėmėjų akcijas ir kt. Registravimosi paraiškoje galite patys nustatyti jus dominančias parinktis. Registruojamasi naudojant vadinamąją dviejų etapų patvirtinimo („Double-Opt-In“) procedūrą. Užpildę paraišką ir užsiregistravę, iš mūsų gausite el. pašto žinutę su nuoroda, kurią spustelėję mums patvirtinsite, kad esate teisėtas savo el. pašto adreso savininkas ir ateityje norite gauti „Hansgrohe“ naujienlaiškį. Jeigu apie tai jau esate mums pranešę anksčiau, gali būti, kad el. pašto žinučių su šiuo pranešimu daugiau nebegausite. Patvirtinę gausite įmonės „Hansgrohe“ ir jos prekių ženklų „hansgrohe“ ir „AXOR“ naujienlaiškį. Šių rinkodaros pranešimų galite bet kuriuo metu greitai ir lengvai atsisakyti. Tam spustelėkite nuorodą „Atsisakyti“, pateikiamą kiekviename naujienlaiškyje. Turinys, kurį matote naujienlaiškyje, gali būti asmeniškai pritaikytas ir parinktas pagal jūsų pomėgius. Toks pritaikymas grindžiamas informacija, kurią mums pateikiate. Jeigu nesutinkate su jūsų asmens duomenų tvarkymu ir negalite pasinaudoti jokia tiesiogine atsisakymo („Opt-Out“) procedūra, susisiekite su mumis el. pašto adresu privacy@hansgrohe.com.

Jūsų asmens duomenys reklamos tikslu be aiškaus Jūsų sutikimo gali būti naudojami tik griežtai pagal įstatymus. Be aiškaus Jūsų sutikimo į Jus nebus kreipiamasi reklamos tikslu el. paštu arba telefonu. Laikydamiesi ir nepažeisdami įstatymuose numatytų teisių, šiuos Jūsų savanoriškai pateiktus asmens duomenis mes apdorojame ir naudojame tik 1) reklamuodami mūsų pačių pasiūlymus arba 2) perduodami šiuos duomenis „Hansgrohe“ koncerno įmonei reklamos tikslu: priklausymas tam tikrai asmenų grupei (pvz., „Hansgrohe“ klientas arba besidomintis asmuo), vardas, pavardė, titulas, akademinis laipsnis, profesija, sektorius ar verslo šaka, adresas (ne telefono ar el. pašto kontaktiniai duomenys) ir gimimo metai. Mūsų pačių pasiūlymams reklamuoti mes galime išsaugoti ir naudoti ne tik šiuos duomenis, bet ir kitus, mūsų reguliariai kaupiamus duomenis. Jeigu išvardytus duomenis reklamos tikslu perduodame susijusiai koncerno įmonei, ji teisiškai įsipareigoja Jus informuoti, kad duomenis gavo iš mūsų (pastaba reklaminėje medžiagoje ar pan.). Tokiu atveju informaciją apie duomenų kilmę ir gavėjus saugome dvejus metus. Jūs bet kada galite uždrausti Jūsų asmens duomenis naudoti reklamos tikslu.

Informacija apie svetainės naudojimo įpročius

Kadangi savo pasiūlymus ir reklamą norime kuo geriau suderinti su klientų poreikiais, mums reikalinga informacija apie bendruosius klientų svetainės naudojimo įpročius. Pagal svetainės naudojimo duomenis, kuriuos mes renkame, kad būtų galima naudoti mūsų interneto svetainės pasiūlą, mes sukuriame svetainės naudojimo profilius, pasitelkdami pseudonimus. Tai reiškia, kad visus svetainės naudojimo duomenis, kurie gali žymėti Jūsų asmenį (pvz., IP adresai, vartotojo vardai, slaptažodžiai), pakeičiame abstrakčiais ženklais. Svetainės naudojimo profiliai su Jūsų asmens duomenimis nesusiejami ir kitu tikslu nenaudojami. Jūs bet kada galite uždrausti Jūsų asmens duomenis naudoti kuriant svetainės naudojimo profilius.

Šioje interneto svetainėje naudojama įmonės „Google Inc.“ (toliau - „Google“) žiniatinklio analizės programa „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus, t.y. tekstinius failus, kurie išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir per kuriuos galima analizuoti Jūsų apsilankymus interneto svetainėje. Slapuko surinkta informacija apie apsilankymus šioje svetainėje paprastai perduodama į „Google“ serverį JAV ir jame išsaugoma. Jeigu šioje interneto svetainėje įjungta IP adreso įslaptinimo funkcija, Europos Sąjungai priklausančiose valstybėse arba kitose Europos ekonominės erdvės sutartį pasirašiusiose valstybėse Jūsų IP adresą „Google“ pirmiausia sutrumpina. Tik išimties atvejais į „Google“ serverį JAV perduodamas visas IP adresas, kuris bus sutrumpintas ten. Šios interneto svetainės savininko užsakymu „Google“ šią informaciją naudos tik Jūsų apsilankymams svetainėje įvertinti, ataskaitoms apie veiksmus interneto svetainėje ruošti ir kitoms su interneto svetainės ir interneto naudojimu susijusioms paslaugoms svetainės savininko atžvilgiu teikti. Su „Google Analytics“ programa iš Jūsų naršyklės perduotas IP adresas nebus jungiamas su kitais „Google“ duomenimis. Savo naršyklės programinėje įrangoje galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi; vis dėlto informuojame, kad, gali būti, tokiu atveju pilnai negalėsite naudotis visomis šios interneto svetainės funkcijomis. Be to, slapuko surinkti ir su Jūsų apsilankymais interneto svetainėje susiję duomenys (įskaitant Jūsų IP adresą) nebus perduodami ir apdorojami „Google“, jeigu iš pateikiamos nuorodos parsisiųsite ir įdiegsite naršyklės įskiepį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en. Atsižvelgdami į diskusijas apie analizės įrankių, naudojančių pilnus IP adresus, taikymą, norime informuoti, kad ši interneto svetainė „Google Analytics“ programą naudoja su galūne „_anonymizelp()“, todėl apdorojami tik sutrumpinti IP adresai, kad nebūtų atsektas tiesioginis ryšys su tam tikru asmeniu.

Mes naudojame “Google Analytics”, siekiant analizuoti duomenis iš “AdWords”. Spustelėkite du kartus statistikos tikslams. Jei to nepageidaujate, galite išjungti tai reklaminių skelbimų nuostatų tvarkyklėje (http://www.google.com/settings/ads/onweb/?hl=en). Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas duomenų apsaugą rasite http://www.google.com/analytics/terms/us.html arba http://www.google.com/intl/en/policies/.

Jūsų galutinių prietaisų atmintinės naudojimas (slapukai)

Slapukų technologiją be Jūsų išankstinio sutikimo mes pasitelkiame tik tam, kad būtų galima naudoti mūsų interneto svetainės pasiūlą. Slapukai - tai tekstiniai failai su informacija, identifikuojančia mūsų interneto svetaines pakartotinai naršančius lankytojus. Jie išsaugomi Jūsų galutiniame prietaise, iš kurio būna iškviečiami. Šio proceso metu be Jūsų išankstinio aiškaus sutikimo mes nerenkame ir nesaugome asmens duomenų, o Jūsų IP adresą sutrumpiname, kad neliktų sąsajų su Jūsų asmeniu. Be to, mes kaupiame ir saugome duomenis tik apie Jūsų pasirinktis (pvz., pasirinktą kalbą, šalį, B2B arba B2C pasiūlymus), produktus Jūsų atmintinėje ar parsisiuntimų sąraše, puslapio naudojimo dažnumą bei trukmę ir t.t.. Jeigu norite negauti slapukų, bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus arba ištrinti Jūsų galutiniame prietaise išsaugotus duomenis. Jeigu naudodami slapukus norime pagal Jūsų poreikius pritaikyti savo pasiūlymus ir reklamą, paprašome Jūsų išankstinio sutikimo.

Kiti paslaugų teikėjai

Asmens duomenis rinkti ir naudoti mums dalinai padeda rinktiniai paslaugų teikėjai, kurie mūsų užsakymą vykdo griežtai pagal nurodymus ir kuriuos mes prieš pradėdami bendradarbiauti ir vėliau reguliariai kontroliuojame.

Duomenų ištrynimas

Jeigu šioje informacijoje apie duomenų apsaugą nenurodoma kitaip, Jūsų asmens duomenis mes ištriname ne vėliau kaip per tris mėnesius pasibaigus duomenų saugojimo tikslui, jeigu įstatymų numatyta tvarka duomenų ilgiau saugoti neprivaloma.

Duomenų minimizavimas

Mes saugome asmeninius duomenis pagal duomenų vengimo ir duomenų minimizavimo principus ir tik tol, kol tai yra būtina arba teisiškai nustatyta (teisėtas saugojimo laikotarpis). Jei surinkta informacija nereikalinga arba jei saugojimo laikotarpis baigiasi, mes

blokuojame arba ištriname duomenis.

Jūsų teisės į informaciją, taisymą, blokavimą, ištrynimą ir prieštaravimą

Jūs turite teisę gauti informaciją apie Jūsų saugomus asmeninius duomenis ir teisę ištaisyti, blokuoti ar ištrinti šiuos duomenis.

Išimtys. Tai susiję su nustatytu duomenų saugojimu verslo sandoriams arba duomenims, kuriems taikoma nustatyta saugojimo pareiga.

Galite atšaukti savo sutikimą duomenų rinkimui, apdorojimui ir naudojimui bet kuriuo metu ir ateityje. Tam prašome atsiųsti el.laišką adresu privacy@hansgrohe.com.

Mes galime išspręsti kitus klausimus, susijusius su duomenų apsauga ir Jūsų asmens duomenų tvarkymu. Galite susisiekti su mumis el.pašto adresu privacy@hansgrohe.com arba kontaktine informacija, nurodyta teisiniame pranešime. Kad galėtumėte bet kuriuo metu apsvarstyti duomenų blokavimą, būtina, kad duomenys būtų saugomi slaptumo žyma. Jei nėra teisinio archyvavimo įsipareigojimo, taip pat galite paprašyti ištrinti duomenis. Priešingu atveju mes blokuojame duomenis, jei to norite.

Pakeitimai mūsų duomenų apsaugos deklaracijoje

Siekdami užtikrinti, kad mūsų duomenų apsaugos deklaracija visada atitiktų galiojančius teisinius reikalavimus, mes pasiliekame teisę bet kada atlikti pakeitimus. Tai taip pat taikoma tuo atveju, jei duomenų apsaugos deklaracija turi būti pritaikyta dėl naujų arba patikslintų paslaugų, pavyzdžiui, naujų paslaugų savybių. Naujoji duomenų apsaugos deklaracija įsigalios kai kitą kartą lankysitės mūsų svetainėje.

Jūsų teisės ir kontaktiniai asmenys

Be minėtų teisių, Jūs bet kada galite reikalauti, kad būtų pateikta informacija apie saugomus Jūsų duomenis ir kad klaidingi duomenys būtų atšaukti ar ištrinti. Savo prieštaravimus, klausimus, prašymus pateikti ar ištrinti informaciją, skundus ir pan. prašome siųsti šiuo adresu:

Hansgrohe SE
Ingo Lorenz
Auestr. 5-9
77761 Schiltach - GERMANY

Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą