Praustuvas su matinės juodos spalvos maišytuvu „Talis E“.
Pasirinkite savo apdailą

Talis E 110 maišytuvas praustuvui su dugno vožtuvu

 

  • Maišytuvas su "FinishPlus" spalvos paviršiumi – stilingas akcentas moderniame vonios kambaryje
  • Patvarus, ilgaamžis, lengvai prižiūrimas ir su nuo kalkių apsaugančia danga („QuickClean“)
  • Su vientisa „AirPower“ srove ir „hansgrohe“ patentuota vandens taupymo technologija „EcoSmart“ (sąnaudos: tik 5 l/min)  
Išskirtinis dizainas
→ Apdovanojimas už dizainą
→ Apdovanojimas už dizainą

Išskirtinis dizainas

Maišytuvas „Talis E“ yra išskirtinis dizaino akcentas – taip mano ir prizo už dizainą žiuri. Todėl jis laimėjo geidžiamiausius tarptautinius apdovanojimus, pvz., „iF DESIGN AWARD“, kuriuos skiria seniausia nepriklausoma dizaino institucija „International Forum Design“. 2020 m. ji be kita ko kuravo spalvingą „hansgrohe“ produktų asortimentą „FinishPlus“.


Atsparus braižymui, išoriniam poveikiui, šilumos pojūtis liečiant
→ Aukščiausios kokybės danga
→ Aukščiausios kokybės danga

Atsparus braižymui, išoriniam poveikiui, šilumos pojūtis liečiant

Aukščiausios technologijos, slypinčios po spalvingais „hansgrohe“ produktų paviršiais, reiškia PVD (Physical Vapour Deposition). Ši išskirtinė danga mūsų aukščiausios klasės produktams suteikia ypač aukštos kokybės apdailą, kad paviršiai būtų ilgaamžiai ir atsparūs įbrėžimams ir valymo priemonėms.


Didesnis kiekis, daugiau malonumo
→ „AirPower“
→ „AirPower“

Didesnis kiekis, daugiau malonumo

Šis maišytuvas sukuria lengvą, minkštą vandens srovę. Su šia technologija „hansgrohe“ maišo vandenį su oru – kad prie praustuvo pajustumėte „AirPower“ kuriamus malonius burbuliukus. Dėl oro prisotinto vandens lašai yra sodresni. Vanduo naudojamas efektyviau.


Savanoriška gamintojo garantija
→ Garantija
→ Garantija

Savanoriška gamintojo garantija

Šiam produktui „hansgrohe“ galutiniams naudotojams savanoriškai suteikia penkerių metų garantiją. Kadangi siekiame savo klientams visada pasiūlyti aukščiausią kokybę, aukščiausia kokybė yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos sudedamoji dalis.

žr. daugiau čia

Juoda ir balta: amžinai graži tendencija Tavo vonios kambaryje    

Nesvarbu, kaip Tu gyveni. Nesvarbu, ką Tu mėgsti. Juoda ir balta visada yra aiškus pareiškimas. Matinės juodos spalvos praustuvo maišytuvas „Talis E“ yra puikus akcentas. Dar didesnį įspūdį sukursi, jeigu derinsi matinės juodos spalvos vonios ir dušo maišytuvus ir dušo galvas. Elegantiškas ir organiškas arba puristinis ir kontrastingas: šis tamsus vonios kambario dizainas yra tikras hitas. Mūsų nuotraukų galerijoje demonstruojame savo aistrą svajonių vonios kambariams.

Matinės juodos spalvos dizainas tavo vonios kambariui

Žemiau rasite įvairių matinės juodos spalvos gaminių pasirinkimą. Visą matinių juodų gaminių asortimentą galite pamatyti čia
Spalvingas su „FinishPlus“

Norėtum kitokio paviršiaus?

Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą