„hansgrohe“ geresnei higienai

Rankų plovimas nesiliečiant prie maišytuvo

Ieškote maišytuvo svečių tualetui, sanitarinėms patalpoms savo restorane, įmonėje ar organizacijoje? Ten, kur rankas plaunasi daug žmonių, švara ir higiena yra ypač svarbu, ypatingai ant maišytuvų paviršių. Su savo bekontakčiais maišytuvais „hansgrohe“ padeda palaikyti higieną tinkamai plaunantis rankas.  

Todėl rekomenduojame bekontakčius elektroninius maišytuvus

„hansgrohe“ geresnei higienai
Rankų plovimas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau, siekiant apsisaugoti nuo infekcijų. Bekontakčiai „hansgrohe“ maišytuvai padeda palaikyti higieną ir taupyti išteklius.
  • Jokio tiesioginio sąlyčio su maišytuvu ar valdymo svirtimi. Todėl, jeigu sanitarine įranga naudojasi daug įvairių naudotojų, pagerinama higiena prie praustuvo. 
  • Optimali vandens temperatūra teisingam rankų plovimui nustatyta iš anksto, reguliuoti nebereikia. 
  • Vanduo teka tik tada, kai jo reikia. Taip taupomi ištekliai sumažinant sąnaudas ir šiltam vandeniui ruošti suvartojama mažiau energijos. Dėl „EcoSmart“ technologijos jie ypač taupo vandenį.
  • Elektroniniai maišytuvai yra tokios formos, kad valymas būtų lengvas ir efektyvus. Valant praustuvą vandenį galima išjungti ir rankiniu būdu.
  • Ilgaamžė kokybė: „hansgrohe“ elektroniniai maišytuvai yra aukštos kokybės firminiai gaminiai, turintys TÜV sertifikatą, kuriems suteikiama penkerių metų savanoriška gamintojo garantija.
  • Higienos ir dizaino dermė: Elektroninių maišytuvų aiškių formų kalba yra puikus praustuvo akcentas. Taip svečių vonios kambaryje apjungiama higiena ir dizainas. 

Kaip teisingai plautis rankas: Maišytuvas neliečiamas    

​​​​​​​Bekontakčiai vandens maišytuvai padeda užtikrinti išskirtinę higieną: Elektronika stebuklingai paleidžia vandenį, net neprisilietus. Nereikia nei uždaryti, nei atidaryti maišytuvo. Sumontuota jutiminė elektronika su infraraudonųjų spindulių jutikliu aptinka rankas praustuve, automatiškai įjungia vandens tėkmę ir išjungia ją, nusiplovus rankas. 
Bekontakčiai „hansgrohe“ praustuvo maišytuvai yra gražios formos.
Bekontakčiai „hansgrohe“ praustuvo maišytuvai yra gražios formos ir puikios kokybės. Todėl galutiniams naudotojams suteikiame ilgesnę nei penkerių metų savanorišką gamintojo garantiją.

Šie ženklai užtikrina didesnį patogumą

Išmanus vandens taupymas, mažesnės energijos sąnaudos
„EcoSmart“
„EcoSmart“

Išmanus vandens taupymas, mažesnės energijos sąnaudos

„hansgrohe“ elektroniniuose maišytuvuose įrengta „EcoSmart“, todėl vanduo ypač taupomas. Standartinės maišytuvų vandens sąnaudos yra penki litrai per minutę. Dėl sumanaus oro įmaišymo ir debito ribojimo derinio taupomas geriamasis vanduo ir tausojami ištekliai.

sužinoti daugiau

Visapusiškai mėgaukitės vandeniu
„AirPower“
„AirPower“

Visapusiškai mėgaukitės vandeniu

„hansgrohe“ „AirPower“ technologija prisotina vandenį oro ir sukuria malonią stambių, minkštų vandens lašų srovę. Prisotinus oro, taip pat sumažinamas praustuvo aptaškymo pavojus. Maloniai minkšta čiurkšle vanduo efektyviau naudojamas ir todėl jo sąnaudos mažesnės.

žr. daugiau čia

Pasirinkite optimalią judėjimo laisvę
„ComfortZone“
„ComfortZone“

Pasirinkite optimalią judėjimo laisvę

Siūloma įvairių aukščių „hansgrohe“ elektroninių maišytuvų bet kokiam praustuvui. Kadangi galima individualiai pasirinkti „ComfortZone“, maišytuvo sprendimą galima pritaikyti asmeniniams poreikiams ir esamai situacijai.

sužinoti daugiau

Savanoriška gamintojo garantija jums
Garantija
Garantija

Savanoriška gamintojo garantija jums

Galutiniams naudotojams „hansgrohe“ siūlo bekontakčių elektroninių maišytuvų penkerių metų savanorišką garantinę apsaugą. Kadangi siekiame savo klientams visada pasiūlyti aukščiausią kokybę, aukščiausia kokybė yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos sudedamoji dalis.

žr. daugiau čia

Elektroniniai maišytuvai bet kokiai situacijai        

Siūlomi bekontakčiai praustuvo maišytuvai su infraraudonųjų spindulių elektronika geresnei higienai tiek su maitinimu iš tinklo, tiek su baterija. Kvalifikuotas meistras maišytuvus gali sumontuoti ant bet kokio praustuvo. Jeigu montuojamas iš tinklo maitinamas variantas, reikėtų nepamiršti pagalvoti apie elektros lizdą.

Elektroninis maišytuvas su maitinimu iš tinklo jungiamas į kištukinį lizdą po praustuvu, kuris prijungtas prie pristatyto 6 V žemos įtampos transformatoriaus. Dėžutė yra po praustuvu ir prijungta prie maišytuvo. Santechnikos profesionalai atkreipia dėmesį į siūlomus saugius atstumus.

Bekontakčiam praustuvo maišytuvui su maitinimu iš baterijos tiekiama žema įtampa iš 6 V baterijos (CR-P2 tipo). Šiuo tikslu po praustuvu pristatyta dėžutė sujungiama su maišytuvu. Tinkamam rankų plovimui baterijos užtenka maždaug 2 metams, ją galima pakeisti.

Bekontaktį maišytuvą galima paprastai nustatyti

Jutiminė elektronika turi būti pritaikyta pagal vietos sąlygas, praustuvo dydį ir paviršių. „hansgrohe“ elektroniniai maišytuvai automatiškai prisitaiko prie aplinkos. Kai maišytuvas yra bekontaktis, santechnikas reguliuoja pageidaujamą temperatūrą su išankstiniu nustatymu. Varianto su temperatūros reguliavimu atveju yra maišytuvo svirtis, kad vandens temperatūrą būtų galima individualiai pritaikyti rankoms plauti. 

Susidomėjote bekontakčiu elektroniniu maišytuvu? Tuomet čia rasite kompetentingą kontaktinį asmenį ir santechniką

Elektroninė įranga geriamojo vandens higienai    

Vieša ir komercinė santechninė įranga kartais ilgą laiką nenaudojama. Tuomet vanduo nebėga, o stovi vamzdyje, todėl gali daugintis legionelės, galinčios sukelti plaučių uždegimą. 

Tam, kad maišytuvą vėl pradėjus naudoti po ilgos pertraukos neįkvėptumėte miglos su mikrobais, jeigu maišytuvas yra elektroninis, gali būti aktyvintas vadinamasis higieninis skalavimas . Higieninis skalavimas reiškia, kad vandens srovė automatiškai paleidžiama dešimčiai sekundžių kas 24 valandas po paskutinio naudojimo.

Be to, terminei dezinfekcijai galimas trijų minučių tęstinis skalavimas. Abi funkcijas galite įjungti jūs, naudotojas arba pastato prižiūrėtojas.
Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą