Pamatykite „hansgrohe“ gyvai

Parodos stiprina ryšius

Pamatykite mūsų naujausius gaminius vonios kambariui ir virtuvei išskirtinėje aplinkoje: „hansgrohe“ ir „AXOR“ prekės ženklai ir jų gaminiai demonstruojami daugybėje parodų bei renginių visame pasaulyje. Mes dalyvaujame ne tik tarptautiniuose pramonės renginiuose, bet ir regioninėse parodose ir kituose renginiuose. Mes tikimės su Jumis susitikti.

ISH 2019, Frankfurt
„Hansgrohe“ stendas Frankfurto parodoje ISH 2019
Mūsų stende demonstruojame novatoriškus sprendimus vonios kambariui ir virtuvei. Naujausi vandens maišytuvai, dušo produktai, dušo sistemoms, o taip pat aukščiausios kokybės santechnika virtuvei – plautuvės ir maišytuvai. Išbandykite mūsų gaminius ir jų funkcijas gyvai ir pasinaudokite proga asmeniškai pasikalbėti su mumis. „Hansgrohe“ darbuotojai mielai atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės rasti optimalų sprendimą, kaip sukurti savo asmeninį svajonių vonios kambarį ir jūsų virtuvės širdį. Būkite įkvėpti!
RESTA 2021 logo

RESTA

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta statybos pramonės profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statyba ir renovacija bei naujausiomis technologijomis. 


Plati parodos tematika leidžia pamatyti pilną statybų proceso spektrą - nuo skaitmeninio projektavimo pasiūlymų, statybos eigos iki visiško pastato įrengimo. Parodoje pristatomi skaitmeniniai sprendimai, statybų sektoriaus naujienos, NT pasiūlymai, statybinė įranga ir technika, medžiagos ir aplinkotvarkos tendencijos.
 
  • DATA: 2022 m. balandžio 20 - 23
  • VIETA: LITEXPO, Laisvės pr.5, Vilnius

Dabar susipažinkite su mūsų naujienomis čia
Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą