Vyras prausiasi su „hansgrohe“ „EcoSmart“ stacionaria dušo galva.
Taupykite vandenį, energiją ir pinigus!

Mėgaukitės vandeniu tvariai

Norite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas prausdamiesi po dušu ar plaudamiesi rankas, tačiau vis tiek mėgautis vandeniu? Naudodamiesi mūsų vandens taupymo skaičiuokle sužinokite, kiek išteklių galite sutaupyti su „hansgrohe“ technologijomis „EcoSmart“ ir „CoolStart“.

Mažiau šilto vandens – mažesnės CO2 emisijos

Naudojant dušo galvutę CO2 emisijos yra didžiausios. CO2 išmetama apie 1000 kartų daugiau nei gamybos metu. Dėl to išsikėlėme tikslą sukurti tvarius gaminių sprendimus, jungiančius tokias energiją taupančias technologijas kaip „EcoSmart“ ir „CoolStart“ bei išskirtinius pojūčius vandenyje. Laikydamiesi savo prekių ženklo DNR, norime prisiimti atsakomybę už žmones, aplinką ir savo planetą.

„Hansgrohe“ tvarios strategijos grafikas.

Naudodami „EcoSmart“ funkciją taupykite vandenį ir energiją

Maža gudrybė, didelis poveikis: žiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip veikia „EcoSmart“ technologija.

Naudodamiesi tvariu „hansgrohe“ išradimu taupysite vertingus išteklius ir tuo pat metu mėgausitės puikiu dušo komfortu. Paslaptis slypi „EcoSmart“ technologijoje, leidžiančioje sunaudoti iki 40 procentų mažiau vandens nei su įprastomis „hansgrohe“ dušo galvomis. Su „EcoSmart+“ net iki 60 procentų. Taupant vandenį suvartojama mažiau šiluminės energijos, todėl mažinamos dujų ir elektros sąskaitos.

Pradėkite vėsiai ir taupykite energiją.

Maišytuvai su „CoolStart“ funkcija yra draugiški klimatui. Rankenėlei esant įprastoje vidurinėje padėtyje bėga tik šaltas vanduo. Jei tikrai reikia šilto vandens, „CoolStart“ maišytuvo svirtį reikia tiesiog pasukti į kairę.

Kokiose srityse galime sutaupyti energijos, kaip į atmosferą išleisti mažiau CO2, ką galime padaryti kovodami prieš klimato kaitą? Šie klausimai aktualūs mums visiems. Atsakymų ieškokime energijos suvartojime savo namuose, kur ją daug kartų naudojame kasdien, pavyzdžiui, praustuvo maišytuvams. „hansgrohe“ „CoolStart“ veikimo principas yra tiesiog genialus: šiais maišytuvais šaltas arba karštas vanduo bėga tik tada, kai jums jo tikrai reikia. Šiltas vanduo ir energija naudojama tik tada, kai maišytuvo svirtis pasukama į kairę.

Apskaičiuokite sutaupytas lėšas dabar! 

Žalias. Žalesnis. Eco* 2030. Taip „hansgrohe“ įsipareigoja veikti tvariai. 

Logotipas „In Touch With Our Planet“

„Hansgrohe Group“ prekių ženklo „hansgrohe“ tvarus mąstymas ir veikimas yra giliai įsišakniję. Dėl to daugelis mūsų produktų yra su išteklius tausojančiomis technologijomis. Jau 1980-aisiais buvome vienas pirmųjų gamintojų, rinkoje pristačiusių vandenį taupančias dušo galvutes.

Naudojant dušo galvutę CO2 emisijos yra didžiausios. CO2 išmetama apie 1000 kartų daugiau nei gamybos metu. Dėl to išsikėlėme tikslą iki 2030 m. visas mūsų dušo galvutes ir maišytuvus paversti „ECO“. Ką tai reiškia? Mažiname vandenį tiekiančių gaminių vandens ir (arba) energijos sąnaudas mažiausiai 22 proc., palyginti su 2020 m.


* „Hansgrohe Group“ apibrėžia ECO kaip vandenį tiekiančių gaminių vandens ir (arba) energijos suvartojimo sumažinimą bent 22 proc., palyginti su 2020 m.

Atraskite mūsų vandenį ir energiją taupančius produktus

Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą