„EcoSmart“: daug malonumo praustis po dušu, nepaisant mažų vandens sąnaudų.
Sutaupykite vandens, energijos ir pinigų!

#InTouchWithOurPlanet: taupykite vandenį su malonumu

Norite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas prausdamiesi po dušu, neprarandant komforto? Naudodamiesi mūsų vandens taupymo skaičiuokle sužinokite, kiek išteklių galite sutaupyti su „hansgrohe“ „EcoSmart“ dušo galvutėmis.

Vandeniu*, kurį per metus sutaupo keturi žmonės, naudojantys „EcoSmart“ technologiją, galima užpildyti:

Naudojant „EcoSmart“ galima taupyti vandenį ir energiją

Maža gudrybė, didelis poveikis: žiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip veikia „EcoSmart“ technologija.

Naudodami tvarų „hansgrohe“ išradimą taupysite vertingus išteklius ir tuo pat metu mėgausitės puikiu dušo komfortu.

Paslaptis slypi „EcoSmart“ technologijoje, leidžiančioje sunaudoti iki 40 procentų mažiau vandens nei su įprastomis dušo galvomis. Su „EcoSmart+“ net iki 60 procentų. Taupydami vandenį, sunaudojate mažiau šilumos energijos, dėl to taip pat būna mažesnės sąskaitos už dujas ar elektrą

Apskaičiuokite sutaupytas lėšas dabar! Leiskite „hansgrohe“ vandens taupymo skaičiuoklei apskaičiuoti, kiek vandens, energijos ir pinigų galite sutaupyti per metus.

Vanduo yra daugiau nei tik išteklius. Žalia yra daugiau nei spalva.

Vanduo yra gyvybė ir mūsų aistra. Todėl darome viską ką galime, kad apsaugotume šiuos brangius išteklius: naudojame vandenį ir energiją taupančius dušo produktus, vandens maišytuvus ir technologijas. Leiskite sau vadovautis aistra vandeniui ir šiai nuostabiai planetai. Kartu mes esame #InTouchWithOurPlanet. Tvarus geras jausmas yra prisidėti prie bendro vaizdo. Su kiekvienu dušu.

Tokiu būdu „Hansgrohe“ grupė įsipareigoja veikti tvariai 

Tvarus mąstymas ir veiksmai yra giliai įsišakniję „Hansgrohe“ grupėje. Praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje buvome vieni pirmųjų gamintojų, kurie rinkai pateikė vandenį taupančią rankinę dušo galvutę. Iki 2030 m. bendrovė visas dušo galvutes ir maišytuvus gamins su vandenį ir energiją taupančia technologija, nes, kaip rodo „Hansgrohe Group“ atlikta vonios kambario analizė, apie 90 proc. išmetamo CO2 kiekio tenka naudojantis vonios kambariu.

* Skaičiavimo pavyzdys pagrįstas prielaida, kad kiekvienas iš keturių šeimos narių prausiasi po dušu 5 minutes per dieną.
Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą