„Finoris“: nauja kasdienybė

Su „Finoris“ paprasta išsiplauti galvą praustuve.
„hansgrohe“ naujienos 2021 m.

Maišytuvas toks pats lankstus kaip ir Jūs

Ar bendruomenė, ar šeima: kuo daugiau žmonių gyvena kartu, tuo labiau skiriasi poreikiai. Praustuvo maišytuvas „Finoris“ atitinka šiuos reikalavimus dėl minimalistinio dizaino ir maksimalaus lankstumo. Dėl ištraukiamo čiaupo su dviejų tipų srovės režimais prausimosi rutina daug patogesnė. Naujasis maišytuvas yra geriausias pasirinkimas tiesaus dizaino mėgėjams.

 

  • Ištraukiamas dušelis turi du purškimo režimus: „PowderRain” srovę ir laminarinę srovę
  • „PowderRain” srovė turi raminantį poveikį ir lepina tūkstančiais mikrolašelių
  • „Comfortzone 230” suteikia daug erdvės šalia praustuvo

Galvos plovimas praustuve? Dabar labai patogu.

Su „Finoris“ rytiniai reikalai prie praustuvo tampa visapusišku malonumu, nes naujausias „hansgrohe“ idėjų kalvės maišytuvas padaro viską lengvai ir viską įmanoma: spontaniškai išsiplaukite galvą, su pasimėgavimu išmaudykite kūdikį ar greitai išskalbkite megztinį.

Daug norų, viena dušo galva, labai smagu

Naudojant ilgą ištraukiamą čiaupą, visa su vandeniu susijusi veikla yra vaikų žaidimas. Dušo galva yra integruota į maišytuvą ir, jei reikia, gali būti ištraukiama pusę metro, sukuriant unikalų veikimo spindulį. Po kiekvieno naudojimo dušo galva sklandžiai slysta atgal į pradinę padėtį. 

Ar jums patinka tiesių linijų dizainas?

„Finoris Flex“ praustuvo maišytuvas yra aukštos kokybės „hansgrohe“ vonios kambario dizaino linijos dalis. Jei mėgstate minimalistinius interjerus, sumažintas geometrinis siluetas jus sužavės iš karto. Ir kadangi mes „hansgrohe“ žinome, kaip dizaino mylėtojai mėgsta išreikšti save individualiai, gaminame šiuos maišytuvus su trimis paviršiais: matinės juodos, matinės baltos ir chromo spalvos. Galite nuspalvinti savo vonios kambarį taip, kaip jums patinka: suderinti atspalviai arba stilingi kontrastai.

Lankstus dizainas, kuris teikia džiaugsmą

Kodėl „Finoris“ yra tvarus pasirinkimas

  • Labai mobilus praustuvo maišytuvas iš naujo apibrėžia visas įprastas veiklas vonios kambaryje – Jūsų malonumui. Galite mėgautis keturių dimensijų lankstumu: su ištraukiamu čiaupu, vandens kiekio ir temperatūros atžvilgiu bei dviem srovės režimais.
  • Praustuvo maišytuvą galite įsigyti ir be ištraukimo, yra kelių aukščių – tinka kiekvienam praustuvui. „Hansgrohe“ „ComfortZone“ technologija suteikia daug laisvės, patogumo naudoti ir mažiau vandens purslų.
  • Matinė juoda ar matinė balta? Naudodami „FinishPlus“ paviršiaus spalvas galite sukurti savo praustuvą individualiai ir šiuolaikiškai. Jūs netgi galite įrengti visą savo vonios kambarį naudodami šią dizaino liniją.
  • Naudodami tvarią „hansgrohe“ technologiją EcoSmart galite sumažinti vandens sąnaudas iki 5 litrų per minutę.
  • Su apsaugos nuo kalkių funkcija QuickClean Jūsų maišytuvas išliks be kalkių – tai užtikrina tvarkingą išvaizdą ir ilgą tarnavimo laiką.
Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą